Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki Bromokriptines...

Van valaki, aki Bromokriptines kezelés alatt esett teherbe?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 15:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2009. febr. 28. 17:15
 12/21 anonim ***** válasza:

5. vagyok!

Örülök, hogy segíthettem!!! :))

2009. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedem, most harmadik hónapja, s nekem is ugyanezért írták fel. Várok, s reménykedek, sajnos ennél többet nem tudok tenni. Minden esetre én jövő héten megyek, hogy uh-gal nézze meg, hogy minden rendben van-e. Nem kell, ne aggódj, csak a saját megnyugtatásomra teszem.

2009. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: mennyire volt magas a prolaktinod? És amikor megnövelted a dózist, hogy reagáltál? Nekem így is kemény mellékhatásai vannak... szorítok Neked!
2009. febr. 28. 22:47
 15/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nekem nem kell megemelnem az adagot. Napi egyet szedek este, s maradunk is ennél. Amúgy nálam semmi mellékhatása nincs a bogyónak. Fokozatosan kellett elkezdenem szedni, mert azt mondta a doki, hogy nagyon erős, s könnyen "megüthet". Négy napig szedtem negyedet, négy napig felet, s gűcsak utána egy egészet. Hogy ettől, vagy nem, nekem semmi mellékhatása nem lett. Szerintem, ha növelned kell próbáld meg Te is így.

Sok sikert! :)

2009. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ja, pont erről az emelésről beszélek. Eddig 6 napig szedtem felet, ma kell megemeljem egészre. Hát bizony én szédülök tőle, és fáj a fejem, igaz, úgy indulásból alacsony a vérnyomásom... Kicsit izgulok az egy egész tablettától... viszont a mellékhatások mellett már eddig van jó hatása is: a mellem már nem fáj annyira és tejem sincs annyi.
2009. márc. 1. 14:40
 17/21 anonim ***** válasza:

Megint utolsó vagyok! Ennek igazán örülök, meglátod hamar hozzászokik majd a szervezeted az egy egészhez is ... s akkor már valóban indulhat a babásodás :)

Kitartást, s majd sok boldogságot, meglátsd sikerül majd! :)

2009. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszi, és viszont kívánom!
2009. márc. 1. 18:08
 19/21 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Segített a Bromo? Sikerült a babó azóta?
2009. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot, de még nem. Vagy ki tudja, talán ebben a hónapban... optimista vagyok.
2009. máj. 28. 08:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!