Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, hogyha barnás...

Lehetek terhes, hogyha barnás folyásom? 2 napja késik.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétfőn kellett volna megjönnie, s azóta csak barnás folyásom van (pedig nekem az első nap erős a vérzésem). A férjemmel néhány hónapja már próbálkozunk, s ebben a hónapban is jókor voltunk együtt.

One Minute-tel (mert csak az volt otthon) ma reggel csináltam tesztet, de negatív. Bár ugye az 25-ös, s lehet, hogy még az nem mutatja ki.

Ma veszek Corax Be Sure Direkt-et, ha délutánra is csak barnás marad.

Szerintetek ez még lehet baba?


2011. ápr. 6. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

14:32-es vagyok

Hát ezt nem gondoltam volna, hogy meg fog jönni neked! Nagyon sajnálom!! :(

Akkor ezek szerint csak jelzett a mensi.

2011. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Hasonló kétségek között vagyok én is...a nemvárt napja előtt 1 nappal elkezdtem barnázni, ami tartott 6 napig, elmentem dokihoz de nem látott semmit, holnap kell visszamennem a tesztek negatívak.
2015. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Acs .Barbara válasza:
77%

Sziasztok kesik harom napja a mensim. Delutan volt barnas folyasom neha meg most is van

. Borzaszto eros hanyingerem volt nem reg. Puffadt has allando ehseg befele meno mell bimbok lehetek terhes.

Ja teszt negativ

2017. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szimo0327 válasza:
Nekem 26.-án egy csepp barna. Utanna semmi. Január elsején meg 4 napig barna folyásom volt. És az oldalam meg a derekam is fáj. Nem tudom mi lehet velem. Elötte csinaltam tesztet negatív volt. Azotta semmi. Csak hamar fáradt vok és állandoan a csipőm fáj, szédülök ilyenek ;-)
2018. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!