Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl lehet rozsszines folyáso...

Mitöl lehet rozsszines folyásom? 2 Napja késik, de jo lenne ha meg se jönne. Már szétfeszit az ideg.

Figyelt kérdés
Pár orával ezelött, azt hittem hogy na most megjöm, erre mikor bementem, csak rozsaszines folyásom volt. Menzi elöjele lehet? Jo lenne már egy babo. De nem merem magam bele élni.
2011. jan. 20. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Tesztet még nem csináltál?

Nem akarlak elkeseríteni, de a rózsaszín folyás nem jelent jót. Szerintem csinálj egy tesztet, mert jobb tudni az igazságot, még ha nem is jó, mint a bizonytalanságba lenni napokig. És mint mondják új hónap új esély!

Majd írd meg, ha teszteltél!

2011. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyhe rózsaszínes folyás jelenthet beágyazódást is, meg azt is sajnos, hogy meg fog jönni. Csinálj egy tesztet, és ne idegeskedj, mert az meg aztán totál nem tesz jót!

Szorítok, hogy babó legyen!!!

2011. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást csajok. De sajnos tényleg nem jo jel volt mert ma reggelre meg is jött. Jol monjátok uj honap uj esély. Bele adunk apait anyait.
2011. jan. 21. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon sajnálom! De ahogy Te is írtad, ne adjatok bele apait anyait! Sikerülni fog! :)
2011. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!