Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gyakran ráz a hideg napközb...

Ha gyakran ráz a hideg napközben, az jelenthet már babás tünetet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beteg. Beágyazódás kezdete körül járok. Nem tudom miért ráz a hideg, pedig a lakásban 25 fok van. Most jól fel is öltöztem, hosszú nadrág és pulóver, mert fázok.

Végtagjaim hidegek. :)


2011. ápr. 6. 11:19
 1/8 A kérdező kommentje:
És picikét fáj az alhasam is.
2011. ápr. 6. 11:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát..megmondom őszintén,ilyen tünetről én még nem hallottam,de ez nem zárja ki hogy létezik.Drukkolok neked!Én még csak pé körül vagyok.
2011. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól lehet, hogy pé után már fent van a hőd, és esetleg hőemelkedésed van. Nekem is így szokott lenni. Drukkolok Neked!!!
2011. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen, lehet azért van ez, mert most a hőm is magasabb!

Máskor is magasabb volt, ahogy lennie kell, de most még magasabb! :)

Reménykedem.

2011. ápr. 6. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:

az az igazsáh, hogy ilyen tünet nincs, sehol sem olvastam ilyent.

de nekem is voltk ilyenjeim! tudtam, hogy nem hültem meg.. a nagyfokú fáradtságnak tudtam be, bár a fáradtságnak sem volt "oka".. aztán úgy két hétre rá teszteltem pozitívat! :))


úgyhogy, hajrá!

2011. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elmászkáltak a betűk (új billentyűzet), bocsánat a helytelenkedésért.
2011. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Beágyazódás körül engem is rázott a hideg és állandóan fáztam.Ez valószínű attól van mert a hőd fent van.Ez kb1,5 hétig tartott,majd pozitívat teszteltem.

Drukkolok!:)

2011. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Reménykedem.
2011. ápr. 6. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!