Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leesett a hőd peteérés előtt,...

Leesett a hőd peteérés előtt, vagy nem esett csak felugrott?

Figyelt kérdés
Volt peteérésed? Ideges vagyok! Felugrott, de előtt nem nagyon esett le? 12.13.14. nap az alaphő előtt volt egy tizeddel, majd a 15.en emelkedett az alaphőhöz képest egy tizeddel utána a 16. napon pedig már 3 tizeddel volt felette! Mindenhol azt olvasom,hogy így esik, a hő, meg úgy esik a hő és most megijedtem nagyon!
2011. ápr. 6. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem esett le, de megvolt az ovulációm biztos vagyok benne. Mert a hő csak akkor emelkedhet meg magas szintre, ha elkezd dolgozni a progreszteron hormon. Az pedig csak akkor kezd el dolgozni, ha megvolt az ovuláció.

Nem fontos előtte a hőleesés, a lényeg azon van, hogy megemelkedjen a hő az alaphőhöz képest minimum 2 tizeddel, és úgy is maradjon utána esetleg még magasabb szinten.

Itt az én példám:

[link]

2011. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj, köszi!

Az enyém is hasonlóan néz ki!:) Akkor megnyugodtam!

2011. ápr. 6. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem se esett le, hanem egyszer csak megemelkedett először pár napra 0,2 fokot majd újra valamennyit
2011. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked is köszi!
2011. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem esett le, pedig 100%-hogy volt peteérésem, mivel tüszőrepesztőt kaptam, és az orvos látta is, hogy megrepedt a tüsző. 36,6 volt napokig, majd tüszőrepedés után felment 36,8-ra majd napról napra feljebb....
2011. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!