Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszőrepesztő injekció már...

A tüszőrepesztő injekció már kiürülhetett a szervezetemből, ha 9 nappal ezelőtt kaptam?

Figyelt kérdés

2011. ápr. 6. 06:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos, még nem sikerült.
2011. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom ,hogy nem azt jelentette a két csík amit gondoltál.
2011. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Sajna még mi is várunk a csodára. Lassan 3 éve.

Semmi baj, ha még negatív a teszted. Ma vagy a 10. dpo napon, nem?

Ha legközelebb tesztelsz és pozitív lesz legalább biztos lehetsz benne, hogy nem a tüszőrepesztőtől van.

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége.

Szorítok!!!

2011. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hát, lányok, úgy tűnik ez a hónap is sikertelen lesz.

A PMS tünetek már egyre erőteljesebben jelentkeznek.

Nagyon bánom már, hogy teszteltem. De legalább tanultam belőle.


Kedves 3.! Nálatok megtalálták az okot, hogy miért nem sikerül a baba? Tudom, milyen érzés évekig várni, de hidd el, sikerülni fog. Bízni kell és nem szabad feladni!

Most már lelkileg készülök a következő inszemre.


Írok még a fejleményekről.

2011. ápr. 10. 13:28
 15/18 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Nekem nincs peteérésem, csak gyógyszeres segítséggel. Most fogunk bejelentkezni a Dévay Intézetbe, hátha ott okosabbak lesznek.

A vicc az, hogy mielőtt belevágtunk volna a gyerek-projektbe, a nődokim figyelmeztetett, hogy védekezzünk rendesen, ha nem akarunk még babát, mert UH-n látta, hogy több érett tüszőm is van egy ciklusban. Erre tessék! Most már peteérésem sincs!

Na de nem adjuk fel! Hamarosan mi is lobogtathatjuk azt a pozitív tesztet. ;)

2011. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Sajnos, nem sikerült. De nem adom fel.

Próbálom összeszedni magam és pozitívan hozzáállni, hogy a következő sikerül fog.

2011. ápr. 13. 12:59
 17/18 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Sajnálom nagyon! Jó lett volna végre egy sikertörténet! Az másoknak is erőt ad.

Nekem ma jött meg, úgyhogy most én is kicsit letargikus vagyok. Mondjuk már volt időm megszokni ezt az érzést...

Bízzunk benne, hogy hamarosan nekünk is sikerül!!!

2011. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem az inszemináció volt 2014. szept 12.-én. Ma van szept 18.-a inszem után 6. nap és ma csináltam terhességi tesztet és negativ lett szóval kiürült a szervezetemből a gyógyszer és tüszőrepesztő is. Ez előtt is csináltam 3.v 4. napon inszem után és akkor pozit mutatott még gyógyszerek miatt.
2014. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!