Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok a párok akik meddőségi...

Azok a párok akik meddőségi kivizsgáláson estek át, volt köztük olyan, hogy semmiféle rendellenességet nem találtak mégse jött a baba több hónapon át?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ismerek olyan párt, akik hasonló helyzetben voltak.

Évekig nem sikerült nekik összehozni a babát.

Amikor már végképp lemondtak róla, akkor összejött.

Szóval ne keseredj el!

2009. febr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte már nálunk is megvolt az összes vizsgálat, minden rendben van, babó sajnos mégsem jön, lassan már 1,5 éve. Szóval előfordulhat, hogy nem találnak problémát, és mégsem sikerül. Nagy mértékben hátráltathatja a teherbeesést a stressz is.
2009. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lassan két éve szeretnénk babát, de nem sikerül.Mindenféle vizsgálatot megcsináltak, nincs semmi bajunk. A férjem 27, én 25 vagyok. Szerdán volt az első inszeminációnk. Ha szeretnél még valamit tudni írj

Ja és a Dévaiba járunk.

2009. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Nálunk sem valószínű,h bármi rendellenesség legyen,sőt volt pozitiv tesztem is mégis megjött.

2009. márc. 1. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!