Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek, hogy terhes lehetek. ...

Félek, hogy terhes lehetek. Lehetek úgy terhes, hogy alig volt közösülés, nem volt gumi és még szűz voltam?

Figyelt kérdés
17 vagyok. A barátommal valentin napon voltam először "együtt". Nem volt egészen szex, mert nem sokáig volt bennem, ugyanis én meggondoltam magam, mivel nem terveztük és nem volt nála óvszer. Lehetek így is terhes? Amúgy az utolsó menzeszem jan.28-án jött meg, szóval mostanában kell megjönnie a következőnek, azóta még csak erősebb hüvelyi folyásom van és én nem tapasztaltam semmi olyat hogy mellfeszülés vagy alhasi fájdalom és székrekedés. Lehet hogy hülyeséget kérdeztem csak félek mert nekem ez volt az első ilyen...
2009. febr. 27. 19:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
szerencsére én még nem tapasztaltam ilyen tüneteket. remélem hamarosan megjön a menzeszem, de ha késik, ugye lehet h csak az e miatti stressztől?
2009. febr. 27. 21:06
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen,lehet a stressztol ugy h ne parazz!!!
2009. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!