Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek, hogy terhes lehetek. ...

Félek, hogy terhes lehetek. Lehetek úgy terhes, hogy alig volt közösülés, nem volt gumi és még szűz voltam?

Figyelt kérdés
17 vagyok. A barátommal valentin napon voltam először "együtt". Nem volt egészen szex, mert nem sokáig volt bennem, ugyanis én meggondoltam magam, mivel nem terveztük és nem volt nála óvszer. Lehetek így is terhes? Amúgy az utolsó menzeszem jan.28-án jött meg, szóval mostanában kell megjönnie a következőnek, azóta még csak erősebb hüvelyi folyásom van és én nem tapasztaltam semmi olyat hogy mellfeszülés vagy alhasi fájdalom és székrekedés. Lehet hogy hülyeséget kérdeztem csak félek mert nekem ez volt az első ilyen...
2009. febr. 27. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Lehetsz terhes, de inkább vegyél egy tesztet, csináld meg, ha pozitív, menj el orvoshoz, Ő megerősítheti.

Nem kérdezted a hülyeséget, hanem csináltad....

2009. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
38%

Ha nemsokára várható a menzeszed, akkor ezt a pár napot igazán várd ki... azért febr. 14 óta eltelt elég idő, ha fogantatás történt volna, azt észre fogod venni.


Amúgy, amíg nem élvez el, tehát nem ad ki magából örökítőanyagot, addig nem tudsz teherbe esni, ne aggódj. :)


Az pedig - gondolom - feltűnt volna, ha a barátod elélvezett volna, nem igaz? Szóval csak nyugi... és egészen biztos úgyis a pár nap múlva esedékes menzeszedkor lehetsz majd, szóval itt, mi nagyon eloszlatni bármi kételyt úgysem tudnánk... majd az meggyőz téged, hogy ne aggódj. :)

2009. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és az sem számít h kb. annyi volt az egész h betette meg kivette?
2009. febr. 27. 19:43
 4/12 A kérdező kommentje:
és milyen jelei lehetnek még ha fogantatás történhetett?
2009. febr. 27. 19:46
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Már az első alkalommal is teherbeeshetsz.Ráadásul az előváladék is tartalmazhat spermát,persze erre nagyon kicsi az esély,hogy ennyitől terhes legyél.Szerintem ha már komoly kapcsolatban élsz,vagy bocsi,hogy így mondom,de ha már annyira akarjátok csinálni,hát készüljetek fel rá!Legalább te gondolj arra,hogy védekezni is kell.
2009. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
ilyen korai terhesség elején,még nagyon sok nőnél nincsenek jelek! Szerintem ne aggódj,amelyik napra várod,aznap reggeli első vizeletből csinálj egy megbízható tesztet,pl. clearblue. Nagyon kicsi az esélye annak,hogy terhes legyél,minimális,ha tényleg ennyi történt,hogy betette-kivette. reméljük nem volt "magömlése" és előváladék sem került be spermákkal. tényleg kicsi az esély! Nyugi!
2009. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megilyeszteni de egy ismerosom elovaladektol lett terhes es o is akkor veszitette el szuzesseget.

Nem gondolom h terhes vagy mert sztem mar ereznel tuneteket,en most jelenleg kismama vagyok es mar 1 het utan voltak terhes tuneteim.Szoval sztem nem vagy az de azert egy tesztet megerne h megnyugodj.Ha stresszelsz akkor a menzeszed is keshet ugy h csak nyugi.

Legkozelebb azert vedekezzzetek,a sajat erdeketekbe es azert is h a ti felelotlensegetek miatt ne kelljen egy kisbabanak meghallnia.Remelem erted,nem bantani akalak:).

Ha nem szereted a gumit akkor irass fol bogyot,vannak alacsony hormon keszitmenyek es megbizhatoak.

Sok sikert.22 hetes kismama

2009. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, kicsit nyugodtabb vagyok. Am te milyen jeleket éreztél, amiből tudtad h terhes vagy?
2009. febr. 27. 20:21
 9/12 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok:

én már a fogantatás után pár nappal elkezdtem kijárni pisilni éjjel/hajnalban. Korábban ilyen sose volt,simán végig tudtam aludni pisilés nélkül az éjszakát.

Vannak,akiknek a mellük feszül,hasuk fáj,szédülnek,hányingerük van,egyfolytában éhesek vagy éppen étvágytalanok. Szerintem ezeket a jeleket ne figyelgesd magadon,mert könnyű beképzelni őket ;)

2009. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20:09-es valaszolo vagyok.Mint irtam nekem mar 1 het mulva jelentkeztek a tunetek.Szoval eloszor is emelyges mindenfele fott kaja szagatol,meg fozni sem tudtam annyira.Aztan a hanyinger(hanyas szerencsere nem volt),sok-sok pisi ejjel-nappal:),mellfeszules de nagyon.Szoval ezek eleg altalanos tunetek ha nem erzed akkor sztem nincs gaz.

Ne aggodj!!!:)

2009. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!