Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4nap késés után ma megjött...

4nap késés után ma megjött viszont mennyiségileg kevés?

Figyelt kérdés
betétet használok és csak vérfoltos, tüneteim nincsenek,nem görcsölök semmi csak kevés a mensi és nem tudom hova rakni nem szokott késni.
2011. ápr. 4. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem minden menstruáció egyforma!Lehet,hogy most ilyen,következő hónapban normális mennyiségű lesz!
2011. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy egy-két nap pecsételsz és azután jön meg rendesen. Viszont ha babára gyanakszol, egy teszt választ ad.
2011. ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha késett a mensid, ráadásul kevés is és nem is görcsölsz, akkor akár baba is lehet, vagy pedig megzavarodtak a hormonok.

Én helyedben tesztelnék pár nap múlva.

2011. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tesztelj!!

mert ha + akkor menj dokihoz.

2011. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is igy volt teszteltem sokat mind negatív lett :-( Új hónap új remény. De drukkolok hogy neked ez babát jelentsen, mert meg van rá az esély. Az egyik ismerősömnek csak a 8. héten lett + a tesztje. ++++
2011. ápr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!