Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért érzem ilyen rosszul magam?

Miért érzem ilyen rosszul magam?

Figyelt kérdés

Ez már a második alkalom h. úgy késett a menszim, hogy parázok, h. gyerek lesz e és h. nem vagyok felkészülve se testileg se lelkileg erre, de amikor meg megjön akkor meg mégis csalódottságot érzek.Persze a lelkem mélyén szeretnék gyereket már régóta,de azt is tudom, hogy tudatosan még nem vagyok felkészülve rá.

26/l


2011. ápr. 4. 12:58
 1/2 Fanny89 ***** válasza:
Szerintem ne parázz!! Ha jön a baba akkor úgyis előbújik belőled az anyai ösztön. Nekem is késik, vagyis nem jött + múlthónapban, de sajnos már csináltam 3 negatív tesztet:-( szóval biztos nem baba...
2011. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen érzésem többször is. Nem tudom mi lehet ez. Lehet, hogy elvárásokat támasztanak veled szemben, hogy mit, meg hogyan kellene még mielőtt megérkezik a pici. Azt tudom, hogy nálunk nagyon várta mindenki...Sajnos elvetéltem 6 hetesen. Azóta eltelt két év... volt pozitív tesztem kétszer is, és mindkétszer megjött...Éreztem már azt, hogy megszakad a szívem, mert még mindig nem sikerült, viszont volt már olyan, amikor örültem neki. De egy biztosat érzek, hogy ha jönne, akkor nagyon szeretném, és szeretné mindenki! Körülöttem mindenki babát vár, még olyan is, aki évek óta nem szeretne, de bizonyos okok miatt vállalták, és elsőre sikerült. Nekünk meg...már most 3 év telt el. De egy dolgot fogadj meg: NE GÖRCSÖLJ RÁ, nem szabad, és ha itt lesz az ideje, akkor jönni fog. Az anyai ösztön pedig mindenkiben ott lakozik!
2011. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!