Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » - szerintetek baba van a...

- szerintetek baba van a dologban? - ha igen nem gond, hogy csak 2 hónapja nem szedem a gyógyszert? -nem baj az, hogy nem érzem igazán rosszul magam? -mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is, örülök hogy Rátok találtam:) Az én történetem a következő. Második gyógyszermentes hónapomat élem. (Yasminelle). Babát tervezünk a párommal, mint itt sokan mások.26 napos ciklusom szokott lenni. Okt 1. én volt meg, okt 5. én,10. én,14. én,15. én,16. án,17. én voltunk együtt. Nem tudom, hogy bele esett e a PÉ, mert nem számolom, ezek az együttlétek nem a "gyerekgyártás" miatt voltak elsősorban:D Okt 22. én este jobb oldali hasszúrkát éreztem közepesen erősen és szakaszosan kb 2 órán keresztül. Azóta ez megszűnt. Menzi előtt már napokkal haspuffadás és fejfájás rám a jellemző. Ami most nincs, helyette van fehér krémes folyás (közepes mennyiségű), gyomorégés, álmosság,pisilési inger észrevettem (lehet butaság), hogy mintha jobban csillogna a szemem. Menzi előtt sajnos pattanásaim is szoktak lenni, most ez a tünet sem jelentkezik. Nem érzem egyáltalán, hogy meg fog jönni. Hányingerem nincs ill néha elkap ilyen öklendezés szerű, pl tegnap hozott a párom pizzát és a hagyma szagától kész voltam. :D Állandóan bundás kenyeret ennék:D Mivel szeretnénk babát, az orvosom mondta kezdjem el szedni vmelyik terhes vitamint. Először Gravidát szedtem de attól rosszul voltam. Már majdnem elfogyott, mikor rájöttünk, hogy attól émelygek. Lecseréltem az Elevitre ez most úgy tűnik bevált. Ezen kívül folsavat szedek reggel és este mivel vashiányos vagyok gyerekkorom óta. Nincs mellfeszülésem ill csak annyi, hogy ha megnyomom akkor érzem hogy fáj picit.Nagy laborban voltam a tervezés előtt,hormonok rendben,pajzsmirigy rendben csak a vas volt alacsony.. Nem teszteltem még...

25 éves lány


2010. okt. 26. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetnek ezek a jelek terhesség jelei is:-))

Menzi esedékessége + 3 nap és csinálhatod a tesztet. Valószínű, hogy már ki fogja mutatni. Ha negatív, várj 1 hetet és ha még mindig nem jött meg csinálj újabb tesztet. Én 5 hetes voltam, mikor megcsináltam az első pozitív tesztemet:-))

Sok sikert és boldogságot a babához!!

2010. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt elfelejtettem, hogy a gyógyszer abbahagyása után közvetlenül termékenyebb a nő, mint utána:-) Én 10 év gyógyszerszedés után (szünet nélkül), abbahagytam, az első hónapban teherbe estem:-)) Gyönyörű egészséges babám született, most már 16 hónapos:-))
2010. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,hát elvileg ma kellett volna megjönnie reggel szokott,de semmi erre utaló jel...

Remélem igazad lesz nagyon boldogok lennénk:)

2010. okt. 26. 10:05
 4/7 A kérdező kommentje:
36.9 a hőm..
2010. okt. 26. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj egy tesztet és írd meg a jó hírt, had örüljünk mi is.
2010. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Holnap reggel első dolgom lesz:)És persze meg is írom Nektek;)

Addig még izgulok kicsit,ez a "pillangók a gyomorban" effektus olyan jó érzés:D

2010. okt. 26. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is kiváncsi vagyok. Szurkolok neked.

de szerintem a tablettás menszis időszakott nem lehet összehasonlítani azzal az idővel mikor nem szeded a gyógyszert, mert az teljesen más. Magamon legalábbis ezt vettem észre.

2010. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!