Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki menstruáció alatt...

Ha valaki menstruáció alatt esik teherbe, vagy csak megjön és pár nap múlva kiderül hogy terhes, akkor van peteérés vagy legalábbis erre utaló jelek vannak?

Figyelt kérdés
Volt valaki ilyen helyzetben?Milyen tüneteitek voltak?Voltak pé-re utaló jelek?vagy esetleg terhességre utaló jel?
2011. ápr. 3. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem pontosan a kérdésed...úgy gondolod a menstruációd alatt estél teherbe?
2011. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,csak érdekel mert olvastam itt már olyat hogy megjött a vérzés és közben terhes volt.Az érdekelne hogy ebben az esetben van-e peteérésre utaló jel?Ezt már olyan régóta megakartam kérdezni.Meg az is érdekelne hogy milyen terhes tünet van ilyenkor?Én úgy gondolom hogy pé ilyenkor nincs de nem vagyok 100%biztos benne.
2011. ápr. 3. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhesen nincs peteeres. Ha valaki verzik de mar kozben terhes, az a verzes nem igazi mentruacio, csak ahhoz hasonlo, meg akkor is ha a verzes erossege is olyan. Terhesen nincs peteeres, tehet peteeressel jaro tuneteket (folyas, stb) sem fogsz tapasztalni. De azert mert nincs hasszurka vagy tojasfeherjes folyas, nem jelenti hogy nem volt peteeresed. A ketto nem feltetlenul jar kez a kezben. Mikor a lanyommal teherbe estem, nem volt ilyen folyasom. Amugy 99%-ban szokott lenni, mikor PE-m van es a hasam is fel oran at nagyon tud fajni, meg puffadok stb. Mindig megerzem a peteerest, vagyis legtobbszor.
2011. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Most már értem!
2011. ápr. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!