Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellduzzadás, mellfájdalom...

A mellduzzadás, mellfájdalom mikor jelentkezhet? Nagyon fájnak már 4 napja (kb 1 héttel pé után kezdődött)? Baba már jelezhet igy vagy valami hormonprobléma van?

Figyelt kérdés
Nem szokott fájni, de nagyon be vannak duzzadva és egyre jobban fájnak van még 1 hetem a mensiig,szoval nem hiszem hogy ilyen korán jelezne a testem.Vagy igen?Palástfüvet iszom.
2009. febr. 27. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem már lehet a baba! drukkolok!
2009. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én esetemben úgy másfél héttel a "nemvárt" előtt jelentkezett, fájtak amelleim,"megnehezedtek", és látványosan megduzzadtak. Én már onnan sejtettem, hogy baba van a dologban, és ezt a teszt is megerősítette.
2009. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, reménykedem:)

Majd megírom, hogy megjött e, remélem nem.:)

Ja viszketnek is, hiába kenegetem őket, de inkább a jobb szokott.De már nem merek bizakodni, mert hiába pétol a mensi szeru gorcs, meg a szurkálás, eddig semmi nem volt.:(

2009. febr. 27. 11:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia sorstars!!! Nekem is szinten egy hete vannak megduzzadva a melleim. Nem erzekenyek de meg vannak duzzadva es erzem, hogy nem kenyelmesek az eddig melltartoim. En is sokat csalodtam mar es kepes is vagyok bebeszelni magamnak a tuneteket ezert csak remenykedek. Nekem vasarnap-hetfon van a nemvart napja es akkor is fogok tesztelni. Van ket tesztem de meg nem dontottem el, hogy vasarnap vagy hetfon lovom el oket. Mindenkeppen megirom neked az eredmenyt ide. Nagyon remelem, hogy baba van mindkettonknel. Mar annyira szeretnenk!!! Nekem mas tunetem nincs. Nulla hanyinger, szaraz vagyok mint a sivatag (pedig ahogy olvasom a keremes folyas jobb lenne) es nem vagyok faradekony. Hasszurkaim sincsenek. Mult heten voltak de mar megszunt. Na majd meglatjuk... Pozitiv tesztet kivanok neked!
2009. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az esélyeitek jók, szorítok mindkettőtöknek! Az eredményeket várjuk! :)
2009. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4-én nem várom. Néhány napja fájdogálnak a mellbimbóim, ami nem jellemző nálam. Van néhány napja folyásom is (nem tudom eldönteni, hogy milyen, olyan fehéres és talán ezt hívják krémesnek?)Viszont múlt hét óta hébe-hóba felfázásos problémával küzdök és tegnap volt egy kis hőemelkedésem este, 37,1. Ezek befolyásolhatták? Lehet, hogy ezek a tünetek csak a betegség jelei? Bocsi, hogy itt kérdeztem, de azért remélem ír nekem is ide valaki! Remélem babás lettél! Amit tapasztalsz, az nekem nagyon babagyanus.
2009. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
02-27 11:54-es vagyok. Sajnos a ma reggeli tesztem negativ de a mensim meg mindig nem jott meg. Ha nem jon meg hetvegeig akkor csinalok meg egy tesztet. Hamarabb nem merek mert felek a csalodastol. Clear blue-val teszteltem.
2009. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnálom, de ne add fel, majd meglátjuk hétvégén, hogy mi lett.Én vasárnapra nem várom.Majd, ha nem jön tesztelek.Szorítok neked.Majd írdd meg mi lett.:)
2009. márc. 3. 17:53
 9/10 anonim ***** válasza:
02-27 11:54 -es vagyok. Sajnos nallam megjott a mensi. Most jelenleg varom az ujabb pe-m ami 15-dike korul lesz. Vettem ovu tesztet is. Remlem ebben a honapban osszejon. Csak remnykedni tudok. Pozitiv tesztet kivanok es szoritok!!!!
2009. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Na nekem is megjött, de nem görcsöl a hasam annyira mint szokott, de a melleim még fájnak.Én is rendeltem netrol ovu tesztet köv. hóra, meg ajánlott a gyógynövényes egy cseppet az a neve, hogy "női cseppek", azt mondta h az segít.Na hát majd meglátjuk.Mielőbbi babásodást!!

2009. márc. 6. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!