Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik a megtermékenyítet...

Mi történik a megtermékenyített petesejttel ha belázasodik a gazdája?

Figyelt kérdés
Az ovuteszt alapján jó időben voltunk együtt. A hőm szépen megemelkedett a 17. napon. Majd belázasodtam (a 20. cn-on) ) és másfél napig lázas voltam. A beágyazódás a mai napon van (22. cn. ) odabent. Ma megint normális 37 fok volt az ébredési hőmérsékletem. Oscillo-t szedtem és Algopyrint. Véletlenül nem jár erre egy biológus?
2009. febr. 27. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok biológus, de a megtermékenyülést és beágyazódást nem igazán hiszem, hogy egy ilyen jellegű betegség befolyásolja. Maximum a hőemelkedés vagy láz miatt nem lehet a saját hődet értékelni, de önmagában nem ezen múlik a terhesség létrejötte.
2009. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

az embrió a 37,5 feletti hőt nem éli túl. kérdés:

1, embrió vagy csak sejtcsomó

2, hol tartott amikor lázas voltál, mert ha még nem ágyazódott be, akkor nem is károsodhatott

3, milyen magas volt a láz

4, és persze Te vagy-e a kivétel a szabály alól

drukkolok, hogy nehogy már ezért ne legyen baba...

2009. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha valaki van odabent az még csak sejtcsomó.. Febr.21-én volt ovulációm..( 19-20-án és 22-én voltunk együtt)

25-26-án volt lázam.. elég magas 38,5 felett...Sajnos szerintem megsült a kis sejtcsomóm.. vagy a petevezetékben ez még nem számít?

gondolom a hormonrendszert nem érinti.. ettől majd csak mensinél esik le ...Úgy szerettem volna... akkor már ne is reménykedjek?

2009. febr. 27. 11:22
 4/9 anonim ***** válasza:
második vagyok: nem kizárt, de kevesebb az esély, mint egy átlag ciklusnál, azért drukkolok, mióta próbálkozol?
2009. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egy petevezetékem van hőmérőzöm ovutesztet használok (most először) időzítek apával és kispárnázok.. de nem parázok.. van egy gyönyörű 4 éves lányom és egy 20 hónapos kisfiam..ők is így jöttek össze.. Zsófi 9 hónap Beni 5 hónap után.. ez a projekt a 6. hónapunk
2009. febr. 27. 11:29
 6/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem megköszönni a választ!!KÖSZII!!!
2009. febr. 27. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
ez csak természetes, mi második gyerek projektben vagyunk, ez a második hónap, még két esélyes ;-), drukkolok, hogy minél hamarab jöjjenek azok a kistestvérkék
2009. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is be vagyok parázva, mert tegnap este volt hőemelkedésem, jövő héten nem kellene megjönnie. Sok sikert!
2009. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A barátnőm védőnő.. ő tutira állítja hogy ha még nem ágyazódott be akkor megmarad.. de tudjátok.. ő elfogult. vagy mivel szakami a dolog az igazat mondja? végülis csak a poz. tesztnél derül ki.. ha negatív az lehet az is hogy nem történt fogamzás..

nagy drukk mindenkinek aki ír nekem és projekten van!!!!

2009. febr. 27. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!