Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik napszak esélyesebb a...

Melyik napszak esélyesebb a babára, a reggel vagy az este?

Figyelt kérdés

Szerintetek most jól időzítettünk?

A napokban mindig este voltunk együtt, de mai napon viszont reggel, hogy nehogy elkéssünk!

[link]


2011. ápr. 2. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jókor szeretkeztetek. :) Én azért még együtt lennék a 2-3 naponta. Biztos, ami biztos. :)

Szép együttléteket és sok sikert kívánok! :)

2011. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, én is így gondolom, csak a párom már nem bírja, hogy megint hagyjunk ki egy napot. :( Szerintem még ma este is együtt akar lenni velem újra.

Ha így van, ez nem fogja akadályozni azt, ha már egy előző együttlétből sikerült esetleg, hogy aztán megzavarja? Vagy butaság? :)

2011. ápr. 2. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj ennyire! Nem befolyásolja egyébként!
2011. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem görcsölök, csak nem szeretném most már ha bármi akadályozná a baba megfoganását, és ezért szeretném hogy minden stimmeljen.

2011. ápr. 2. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja akadályozni, nyugi!
2011. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már bocsi az offért, de a párod, hogy fogja kibírni, amikor óriás pocakkal nem fogod kívánni minden nap? és a szülés utáni 6 hetet? Egy nap még nem a világ vége.
2011. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, most este is együtt voltunk, szerintem most már nem figyelünk a szünetekre, pedig lehet kellett volna még várni! :(

Kedves utolsó válaszoló!

Hát úgy fogja bírni, hogy van orális szex is a világon...

2011. ápr. 2. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
De akkor most miért nem bírja ki orális szex-el? Nem bántani akarlak, de ha ő ennyire negatív (nem szedne semmit, nem menne dokihoz, durcizik a szex miatt), akkor lehetne,hogy kellene egy nagy beszélgetés,hogy ki mit is akar!
2011. ápr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!