Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy csak...

Terhes vagyok? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Párommal kb. 3 hónapja 14. nap előtt nem védekezünk sehogyan sem utána pedig megszakításos módszerrel.Akarunk is babát meg nem is.HA összejönne örülnénk de még úgy igazán nem akarunk próbálkozni.Elég bonyolult a dolog.Mostanában rendszeresen álmodom, hogy terhes vagyok.31-32 naposak a ciklusaim,így holnap vagy holnap után meg kellene jönnie.de semmi jelét nem érzem.Menyi esély van rá ,hogy terhes vagyok és nem véletlenül álmodom a babát??Kellene már lennie valamilyen tünetemnek?Mikor teszteljek?
2011. ápr. 2. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak azért álmodod azt, hogy terhes vagy, mert legbelül nagyon is vágysz egy kisbabára...Velem is volt már ilyen, és mégsem vagyok terhes...legalábbis nem tudok róla, hogy az lennék! :)

Szerintem várd meg a mensid, hogy megjön-e. Nálam is sokszor volt úgy, hogy semmi jelét nem éreztem, aztán hirtelen mégis megjött mindig pontosan!

Ha nem jön meg, akkor majd tesztelgess! Addig szerintem fölösleges.

2011. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!