Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat hogy csak beképze...

Előfordulhat hogy csak beképzelem hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés

Három hete érzek már dolgokat, szédülés, hányinger de ez nem mindennapos és elég minimális. A hasam az felvan puffadva és sok féle ételt megkívánok, van hogy még este 10kor is pedig eddig alig ettem szinte, mert egy éve diétázom, most meg hirtelen nagyon sokat kívánok. 2-án kellene megjönnie, addig én nem merek tesztelni, mert félek a csalódástól, és így is az lesz ha megjön.

Szerintetek van esélyem, vagy csak beképzelem, h. a tünetek arra utalnak, mert vágyom már nagyon egy picurra?


2010. aug. 29. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Haspuffadás peteéréstől is lehet!A kívánósság azért még korai lenne még a 3-4-5 hétben!Az attól van,hogy diétázol és a szervezetedben hiány van 1-2 vitamin,nyomelem és ásványi anyagból!Ha nem tesztelsz sosem tudod meg az igazat :) Várd meg a mensi késését!Azért remélem mégis csak terhes vagy! :)
2010. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Persze, lehet menzesz előtti tünetek is. Amúgy, ha nagyon kíváncsi vagy a ClearBlue már 4 nappal a menzesz előtt kimutathatja a terhességet.
2010. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Adryska válasza:

Én most pont így voltam.Nekem késett is az utolsó mensim 2 hetet már azt hittem baba, mire megjött , de olyan furán, és aztán terhességre utaló tüneteim is voltak minden naposak, vettem tesztet, de negatív lett... :(:(:(

Most nemtom mi van , de én is nagyon szeretnék már manót, lehet én is bedumáltam magamnak , mert hallottam állterhességről is, amikor nagyon szeretnél babát és saját magadnak előidézed a tüneteket, sztem te is így vagy most nem akarlak elkeseríteni, de ne éld bele magad, mert én már annyira beleéltem magam, hogy amikor láttam a teszt negatív, teljesen depis lettem, bőgtem, meg ilyenek.Ettől szarabb nincs sztem... :(:(:(

Ne izgulj, majd csak sikerül teherbe esned, de ne rágd magad ezen...

2010. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért szorítok nektek. Hát igen én is pont erre gondoltam, mert olvastam az ál terhességről a neten. De megvárom mit hoz a jövőhét, a mensim napra pontosan szokott megjönni majd kiderül mi lesz :S
2010. aug. 29. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarjátok ennyire görcsösen a dolgot, mert ilyenkor az ember képes még tüneteket is produkálni, aztán jön a csalódás.. Nekem egyetlen egyszer volt ilyen, meg voltam győződve róla hogy terhes vagyok, volt hányinger, hasszurka, minden. Persze nem voltam terhes. Viszont mikor valóban terhes lettem, észre sem vettem semmit.
2010. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, az ember mindent képes beképzelni.

Nálam a nem várt előtt megvolt a menzesz előtti összes tünet, más nem, aztán mégis pozitív lett. Utána szintén sok tünetem nem volt.

2010. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!