Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 héttel mensi előtt a méhszáj...

1 héttel mensi előtt a méhszájam eléggé lent volt amiről azt olvastam, hogy peteérés idején lent van, együtt is voltam a párommal aznap, másnap pedig rózsaszínes-barnás "folyásom volt reggel. Érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Ez múlt hét kedden volt. most hétfőn megjött és nem csak sima vér, hanem kicsit darabosan. Elvileg beágyzódáskor is lehet némi "áttöréses" vérzés. Haspuffadás, mellfájás, fejfájás, meg hasbizsergés volt.
2009. febr. 26. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni de ha megjött akkor valószinüleg nem vagy terhes!

2009. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerinem sem lehetsz terhes, de ha ettől jobb neked, akkor várd meg amig elmúlik a vérzés és csinálj egy tesztet. Addigra már mindenképpen kimutatná, ha mégis az vagy.
2009. febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én is voltam már így, baba pedig sehol... :(
2009. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!