Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja esténként van egy...

2 hónapja esténként van egy kis hányingerem és híztam 3 kg, nőtt a hasam is, de most először késik 5 napja. Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. febr. 8. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy a terhesség látszódna a hasadon, mert hiszen most kéik először. Ha két nap múlva sem jön meg, tesztelj!
2008. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, sőt ha türelmetlen vagy tesztelj nyugodtan,ha semmi,ismételd meg egy hét múlva,de ha addigra is semmi irány a doki.
2008. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
NEM LÁTLAK DE SZERINTEM NEM VAGY TERHES DE CSINÁLJ EGY TESZTET .MINDEN NÖNEK ÁLTALÁBAN MENZESZ ELÖTT VAN HASPUFFADÁSA FÖLEG HA KÉSIK.
2008. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz babas,es nekem is igy volt,nekem mondjuk rendzsertelen volt mostanaban a gyogyszer abbahagyasa ota,de oriasira fel volt puffadva a hasam.

Es tudom,h menszesz elott is,de ez mas volt.

Es tenlyeg nem a ahasad no ilyenkor meg az elejen,hanem ,h olyan nagyon fel van puffadva a has.

Csinlaj tesztet es irj mad,mert erdekel,h hogy alakult nalad a helszet,

10 hetes kismama

2008. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!