Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hülye ötlet szeretkezés után...

Hülye ötlet szeretkezés után tampont feldugni hogy a kis katonák ne folyjanak ki? Akár egész nap bent hagyni? Ez segít vmit?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
igen hülye, mert belülről is felszívja, szóval nem hatékony, ráadásul még egy jó kis fertőszést is összeszedhetsz, szex után maradj nyugton, hanyattfekve esetleg gyertyában, ennél többet nem lehet tenni...
2009. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Felesleges. Inkább csinálj gyertyaállást, vagy csak támaszd ki a popsid és maradj egy ideig úgy. A katonák akkor már el is indulnak az útjukra. Ha tampont teszel be, és egész nap "dunsztolod" őket, szerintem inkább egy fertőzést kaphatsz.


Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön!

2009. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a tampon csak magába szívja a kis katonákat. Tegyél párnát a segged alá egy fél óráig maradj nyugton vagy ha kibírod akkor reggelig aminek bent kell maradnia az úgyis bent marad a felesleg meg had csurogjon.
2009. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat lányok!

Éreztem én hogy hülye ötlet... de a remény és a tanácstalanság a várakozással már mindent kitaláltat az emberrel...

2009. febr. 26. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hülyeség,hiszen aminek bennt kell maradnia,az bennt is marad,szép lenne ha nem folyna ki......Drukkolok nektek!!!!!
2009. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!