Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély hogy terhes legyek...

Van esély hogy terhes legyek ebben a hónapban? A görbe alapján?

Figyelt kérdés

február 12-én jött meg utoljára.


[link]



Mi a véleményetek a görbémről? Volt már peteérésem? Általában 31 naposak a ciklusaim.

Köszönöm


2009. febr. 25. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de passz ... annyira össze-vissza méred, hogy lehet ezért esi le, megy fel, esik le, s megint megy fel. Amúgy szerintem ha 31 napos a ciklusod, akkor elvileg még nem lehetett, de ugye bármikot lehet spontán is, de én nem látom még benne ... persze lehetett tegnap is, majd kiderül, ha már nem fog visszaesni a hőd ...

Bocsi, de tényleg nem nagyon tudom ezt így megállapítani.

2009. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem volt. Hol vannak az aktusok??
2009. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a megjegyzés rovatba irom őket. Későn vettem észre hogy máshol is lehet az aktusokat feljegyezni. Tudom, hülyén hangzik, de nekem így egyszerűbb.
2009. febr. 25. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszek a hőben, az ovu teszt egyszerűbb és nem kell reggel emiatt felkelni, amúgy meg ha ugyanakkor méred is a hődet ritkán tudod kétszer egymésután ugyanazt az értéket produkálni. szerintem LH-tesztezz mostanában, az megmondja és ha a nyákod figyeled az is sokat segít!
2009. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha holnap is még magasabb akkor lehet ma volt! De szerintem kb 16.nap lesz ha 31 naposak a ciklusaid!
2009. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!