Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délután teszteltem...

Tegnap délután teszteltem clearblueval(10-es) egy nagyon halvány pozitívat! Ma reggel egy Gabriellel(25-s)negatívat! Nem értem hogy mi van?

Figyelt kérdés
Most ilyenkor mi van?Nem is vagyok terhes??Vagy csak a teszt nem mutatja??Járt már így valaki??Mit csináljak??
2009. febr. 25. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :) Ott a babó, csak még nincs elég HCG a szervezetedben, hogy kimutassa a 25-ös teszt! :)
2009. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gratulalok!!! Persze ott van a baba! Probald meg 25-el majd holnaputan reggel. Arra mar tuti lesz eleg hcg a szervezetedben!

Ne haragudj, hogy kerdezek de mikorra nem varod/vartad a mensit? Nem tudod, hogy pe-tol szamitva hanyadik napon mutatta ki a 10-es erzekenysegu? Van valami tuneted? Legyszi ne haragudj de annyira vagyom en is egy pozitiv tesztre de csak htfore nem varom a mensit!

2009. febr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csütörtökre!Persze hogy van tünet!Erős hányinger,tegnap derék fájás ma meg olyan mint ha fémet szopogatnék!Elöször én sem mertem tesztelni!Sőt még most sem vagyok biztos hogy terhes vagyok!Sok sikert!
2009. febr. 25. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!