Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is elkezdhetük...

Szerintetek is elkezdhetük "próbálkozni" a párommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Február 22.-én volt missed ab-om.Sajnos elhalt a baba,6 hetes voltam.Amikor kijöttem a kórházból,elkezdtem vitaminokat szedni(Femibion 800,Eurovit és Folsav),és iszom a cickafark teát(14 napig),majd a palástfű teát.Hajszál pontosan 28 nappal a műtét után megjött a mensesem,vagyis a hormonjaim teljesen helyrejöttek.Nagyon erősnek érzem magam és teljesen készen állok egy újabb kicsire!

Azt szeretném megtudni,hogy szerintetek is belevághatok-e már a párommal újra a babaprojectbe?

Köszi ha válaszoltok!

Évi


2011. márc. 26. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
na én abszolút laikus vagyok, de azért elmondom, h szerintem mi van. A családban volt egy méhen kívüli terhesség, azután három hónapot kellett várni, az illető most 9 hetes, elég jól van. A méhen kívüli azért egy kicsit veszélyesebb, műtét meg minden, szóval nem hiszem h abortusz után annyit kellene várni, szóval ha úgy érzed akkor sztem lehet...
2011. márc. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM SZÉPEN A

MEGERŐSÍTÉSED!!!!!!!!!!:)

Évi

2011. márc. 26. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egy hónappal korábban jártam pontosan ugyanúgy, mint Te. Nekem majd' két hónap múlva jött meg. Most megyek dokihoz és megkérdezem, mikor lehetne próbálkozni. Nekem nem sürgős, nem is szedtem vitaminokat. Az előző is becsúszó volt. De azért nagyon vártuk!:(

Szóval szerintem, ezt a dokiddal konzultáld meg mindenképp! Sok sikert!

2011. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia 2.!

Te hány hetes voltál?Hál istennek,ahogy írtam nekem pontosan 28 napra jött meg és teljesen normálisan.Lehet ,hogy nagyobb terhes voltál mint én és jobban felborult a hormon háztartásod.Nekem sürgős!5 éve akartam már babát gondolod,hogy örülhettem mikor kiderült terhes vagyok,és mennyire fájt mikor csúnya vége lett.

Évi

2011. márc. 26. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ez olyan dolog, hogy ha te készen állsz, akkor o.k., az más dolog, hogy a szervezeted készen áll-e?! Nekem 2 éve volt missed ab, 3 hónap pihit javasolt a dokim (nekem is megjött utána pár nap késéssel, tök normál menzesz volt), amit ki is vártunk, de végül csak a missed ab után 7 hónappal jött a baba. Egyébként azt gondolom, hogy az a 3 hónap nem csak a testnek felkészülés egy köv. babára, hanem a léleknek is.
2011. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem azt mondta a dokim, hogy azért kellene 2-3 ciklust megvárni, mert a méhnyálkahártya még nem tud úgy felépülni, ahogy kéne, és könnyen lehet megint műtét a vége... :-(

2011. márc. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.Évi
2011. márc. 27. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!