Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyek azok a dolgok, amik...

Melyek azok a dolgok, amik nehezítik a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Legyen úgy, hogy van 2 egészséges fiatal huszonéves házaspár. Mi nehezítheti meg azt, hogy a nő teherbeessen? Gondolok itt pl. arra hogy: van amit a nő nem használhat (pl. szépségápolásra)... stb. ha gyereket akar? Pl. karcsúsító krém lábra...

Tudjátok, jön a jó idő. :) És nem tudom, hogy ezek a dolgok nem-e befolyásolják...lehet hogy nem és én vagyok buta hozzá, de azért rákérdezek hogy biztos legyek benne.


2011. márc. 25. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem befolyásol semmit a pipere.


Sok alkoholfogyasztás, dohányzás inkább.


Leginkább a pajzsmirigyprobléma, pco, kevés spermiumszám,nem időben való együttlétek, rendszertelen ciklus. Na, ezek azok a dolgok amire figyelni kell!

2011. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem dohányzom, csak a párom. Napi 1 dobozzal sajnos. :(

Én csak néha 1 hónapban egyszer alkoholt iszom. 1 üveg bort 2 nap alatt. Ez sok? Ez nehezítheti?

2011. márc. 25. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Előre szólok és nem bántásként: ha mostantól ilyeneken kezdesz agyalni, az fogja nehezíteni a teherbe esést.

Ha van rendszeres peteérésed, és a megfelelő időben vagytok együtt, akkor terhes leszel, függetlenül 1 doboz cigitől vagy egy pohár bortól, ilyen baromi egyszerű.

2011. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok és egészségesek. Szerelmeskedjetek mindig, amikor csak kedvetek van hozzá. Jó sokat, sokszor. :-) Hogy mi nehezíti a teherbeesést? A STRESSZ!!! Most például olyan dolgon idegeskedsz, amin nem kellene. Egyszerűen csak úgy élj, ahogyan eddig és a gólya beköszönt. :-)
2011. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ez már idegeskedésnek számít, hogy tudni akarom mi nehezítheti? Csak nem szeretném, hogy bármi akadályozza.

2011. márc. 25. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!