Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn (nem) kellene megjönnie...

Hétfőn (nem) kellene megjönnie. Azon kívül hogy enyhe mellfeszülésem van és 37 fok a reggeli hőmérsékletem semmi tünetem nincs. Létezik azért hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már:-)
2008. febr. 7. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szerdán NEM kéne megjönie, és nekem sincs még eddig sok tünetem. szerintem ha hétfőig nem jön meg, kedden az lső vizeletből csinálj majd egy tesztet, hátha + lesz! Szorítok! :))))))
2008. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. A hétfő még nagyon messze van. A mellfeszülés a mensi előjele is lehet. A hőd még hétfő reggel is le eshet, úgy hogy egyenlőre ne bízz túlságosan benne. Én kívánom hogy úgy legyen, de engem is sokszor át vert a hőm. Sok sikert 29hetes kismama
2008. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-)
2008. febr. 7. 12:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még kedden se csinálnék, nekem 7 hetesen derült ki hogy babás vagyok. Rengeteg tesztet dobtam így ki. Én egy hetet azért várnék még a hétfő után is.
2008. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjátok már meg hogy a kérdező, hogy tud komentet írni?köszke
2008. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha pl te vagy a kérdező, akkor alul van ott egy olyan, hogy: Komment küldése. Arra kell klikkelni, és beírni amit akasrz! :))
2008. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5 - én kellett volna megjönnie, ma reggel teszteltem először és pozitív lett. Eléggé féltem az eredménytől, ugyanis nekem sem volt a 37,2 fokos hőn és mensihez hasonló görcsön kívül semmi más tünetem. A melleim nem duzzadtak, nem feszülnek, nyomásra picit érzékenyek, hányingerem (még)nincs. Szorítok, hogy nektek is baba legyen.
2008. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm a kedves és drukkoló tanácsokat:-)
2008. febr. 7. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!