Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jós teszt fotózás negatívba?...

Jós teszt fotózás negatívba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Csináltam reggel egy jós tesztet ás rajta van a két csík!

Halvány de jól látható!

És az lenne a kérdésem, hogy a terhességi tesztnél úgy van, hogyha le fotózom akkor ott van a két csík és akkor az igen pózi! De ha ezt ovulációs teszttel csinálom akkor is látszódna rajta a két csík?


2011. márc. 24. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jóstesztelésnél nem elég ha egyszer kétcsíkos lesz az LH teszt, annak erősödni kell, tehát több reggel egymás után meg kell csinálni! Egy önmagában nem jelent semmit jóstesztelésnél!
2011. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, hogy a jósteszt negatívján is van-e két csík, viszont az, hogy most pozi a jósteszt még nem jelenti azt, hogy terhes vagy. Egyet csináltál csak? Jóstesztelni a 10.dpo-tól lehet elkezdeni és minden nap kell csinálni - reggeli első pisiből - és azt kell figyelni, hogy a csík erősödik-e a napok elteltével...a nemvárt napján már közel két egyforma színű csíkot kell kapnod...és még ez sem garantálja azt, hogy terhes vagy...
2011. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Amit le írtatok én azt mind tudom! De nem ez volt a kérdés!

(fotó). Köszönöm második!

2011. márc. 24. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:

De nincs értelme a kérdesnek! Nyilván ezért nem válaszoltak úgy! Ha jóstesztként használod, ahogy írták is erősnek kell mindkét csíknak lenni. Totál feleslege nézegetni negatívba. A terhestesztet is azért szokták, mert állítólag a szellemcsíknak nincs negatívja, meg ha rendesen nem jól látható a 2. csík, akkor lehet,hogy negában igen!

Ne beszélj be magadnak mindent,mert rosszabb lesz. Várd meg a mensid napját és tesztelj! Sok sikert!

2011. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, nem tettél volna fel ilyen kérdést. Mindegy, sok sikert!
2011. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látszódik.A jósteszt nekem nem jött be,és ha rákeresel sokaknak nem.Várd ki a nemvárt napját,és hcg teszt.Egy esetleges vetélésről is tudni akarsz?Szépen erősödik,aztán meg is jön,mert nem tapad meg jól.
2011. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!