Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő keddre nem várom. Mitől...

Jövő keddre nem várom. Mitől fájhat a hasam?

Figyelt kérdés
Tegnap erősen görcsölt az alhasam, ma már csak tompán fáj. Viszont nagyon fura lett az alakja, eddig lapos volt, most pedig előre domborodik. Ez jelent valamit jót, vagy esetleg rosszat?
2011. márc. 23. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem dolgoznak a hormonok, attól változik a hasad. De hogy mit dolgoznak, azt csak ők tudják! :)

Drukkolok!

2011. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem tudom. Mensi előtt 1 héttel nem hiszem hogy terhessg miatt gömbölyödne (nekem mensi előtt amúgy mindig pufi volt az alhasam, sőt szurkált és fájt is).

Szóval ilyen korán nem szabad figyelni hogy milyen terhességre utaló jelet vélsz felfedezni magadon, mert így nagyot lehet ám csalódni :( Ha majd késik, akkor vegyél egy tesztet! Drukkolok!

2011. márc. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!