Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menzi előtt nem sokkal van...

Ha menzi előtt nem sokkal van peteérés, akkor is elmarad a menzi?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogyha késői peteérés van, menzi előtt nem sokkal, és esetleg még nincs meg a beágyazódás a menzi várt napján(ig), akkor ugyanúgy megjön a menzi vagy nem? Ha megjön, nem lökődik ki vele az embrió ami még nem fúrta be magát a méhfalba? Mert ha megjönne, akkor lelökődik a nyálkahártya, akkor mibe ágyazódik be? Ilyenkor mi van? Ha nincs még beágyazódás honnan tudja a szervezet, hogy baba lesz és esetlegesen elmarad a menzi?
2011. márc. 23. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem december 27-én kellett volna megjönnie, és december 23-án lettem terhes(ez tuti). Azt nem tudom, hogy a szerevezet honnan érzi meg ha még beágyazódás sincs, mindenesetre nekem 27-én már meg sem jött. Jan. 5-én volt 1 nap barnázás, akkor ágyazódott be.

14+1 kismami

2011. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Köszi az infót. Csak kíváncsi voltam, hogy ilyenkor mi van, mert ugye még nem fúrja be magát, nem ágyazódik be, akkor hogy van, hogy nem jön meg. Biztos a hormonok dolgoznak és azért.

Boldog babavárást!

2011. márc. 23. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

babatervezok.otthona.net ezen az oldalon mindent megtalálsz erről a témáról!

Ha késői peteérésed van, akkor annyival később is jön meg a menszi. Ha hosszúak a ciklusaid, az is lehet nincs is peteérés.

Egy ciklus ált 28 nap, 14-ik napon, vagyis középidőben van peteérés. Ha hosszúak a ciklusaid, számolj vissza a mensitől kb 14 napot, és akkor volt kb peteérésed.

Nekem a 24-ik napon volt peteérésem, és ebből született a kisfiam! MIndig is hosszúak voltak a ciklusok, és össze-vissza. Érdemes LH tesztet számolni, ezzel meg tudod mikor volt(van) pé-d!

2011. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocsi, nem LH tesztet számolni, hanem használni!
2011. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!