Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém alapján tegnap volt...

A görbém alapján tegnap volt ovulációm?

Figyelt kérdés

[link]


Az ovulációs teszt múlt hét pénteken és szombaton volt pozitív. A hőm viszont csak ma ment fel az alaphőm fölé. Szerintetek mikor volt ovuláció? Ma is úgy érzem mintha ma lenne.

Köszi előre is a válaszokat.


2011. márc. 23. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen ugy néz ki megvolt!

Viszont ha babát szeretnétek kevesebb együttlét kellene!

Sok ismerösöm ezért nem esett teherbe mert naponta voltak együtt,aztán áttértek a 2-3 napi dolgora és azóta már terhes is!!!

Mi is igy "csinálujk" igy van több esélyed!

2011. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsodat. Ha nem sikerült akkor jövő hónapban kétnaponta leszünk együtt. Szerinted melyik nap volt? Tegnap? Ma már ne próbálkozzunk? Ma is olyan érzésem van mintha ovulációm lenne. Nem mintha csak ezért lennénk együtt a párommal, ne értsd félre, csak Ő is nagyon akarja már, hogy babó legyen.
2011. márc. 23. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:

18 és 20-án volt jó!Lehet a 18-i megtalál,mert másnap ovuláltál!!!!Ugyhogy lehet ,hogy ott van a kisfickó!!!!Én drukkolok!!!A mai már szerintem nem kell.

De ténylge fogadd meg vegyetek vissza,mert ezzel csak ártatok!!!!Én drukkolok a 18-i katonáknak!!!Sok sikert!!!

2011. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah elsö válaszadó voltam az elöbb is :D
2011. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszike!


Írok ha megtudok valamit. Szurkolj értünk.

2011. márc. 23. 15:01
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia! Ma már 36.8 a hőm. Miért lehet az, hogy szurkálás van petefészekbe, ill. hüvelybe? Remélem nem hormon problémám van. Hallottál esetleg mástól ilyet, hogy ovuláció után napokig fájdalma van?


Köszike a választ előre is.

2011. márc. 24. 08:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia elsö vagyok még mindig:)))

Valószinű lehet ,hogy beágyazódásod van éppen és ezért fájt,szurkált.

Nekem is volt az elején ebben a hónapban de tudom ,hogy most nem jött össze a baba.

Voltam már terhes és akkor rettentöen fájtak a melleim,bebarnult a mellbimbóm,meg a höm is rettenetesen fent volt.

Most semmit sem érzek,és igy tudom hogy majd a következö hónapban kapok ujra esélyt a bébyhez!!!

remélem neked sikerült!!!!irjál ha történt valami!!!

2011. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!