Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek sikerült az ovulációs...

Kinek sikerült az ovulációs teszttel teherbe esni? Körülbelül mekkora az esélye?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ovuteszt a peteérésed pontos időpontját mutatja, így tudod mikor kell szeretkezni a baba reményében. Ez se csodaszer, csak olyan, mint a célzó a puskán. Lehet nélküle is jól lőni, csak vele esélyesebb.
2011. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem ovu tesztet használtam,hanem ovu mikroszkópot, és sikerült,van egy 19 hónapos kisfiam.
2011. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az első hónapban sikerült vele fél és teszt nélküli sikertelen próbálkozás után.

Nekem maradt meg jó pár darab. Ha gondolod eladom olcsóbban, mint vettem.

írj privát üzit, ha érdekel

szia

2011. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam!
2011. márc. 19. 19:14
 5/6 ketteske ***** válasza:
100%
Nekünk is elsőre sikerült. Én a vaterán vettem a tesztet 2ezer Ft-ért 30 db-ot.
2011. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónapja próbálkozunk ovu.tesztet is használok,nálunk nem jön a baba se vele,se nélküle.
2011. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!