Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van, ha peteéréskor,...

Mitől van, ha peteéréskor, előtt és után együtt vagyunk, mégsem jön a baba?

Figyelt kérdés
Óraműpontos ciklusok, szépen alakuló görbe... megvan
2011. márc. 19. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 7 éve nem jön. Sajnos nagyon sok oka lehet. Nálam elzáródás volt.
2011. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi egy éve próbálkozunk, nekem is pontos ciklusok, tankönyvi görbe, elvileg jókor vagyunk együtt, de mégsem sikerül!

Ti mióta próbálkoztok?

2011. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
7 hónapja. tudom, ez még nem sok. van, aki évek óta. de azért bosszant a helyzet
2011. márc. 19. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is pontosan 1 éve rendszeres óraműpontos a mensim és szépek a görbéim. Annyi a "baj", hogy túl gyakran szeretkezünk... Most először késett 1 napott új tünetekkel, új érzésekkel, más mensivel, más tünetekkel közben...

És még nincs baba.

Most tervezem még a tavasszal, hogy elmegyek dokihoz. Akkor amikor voltam nála, kivizsgált és minden rendben volt. De lehet több vizsgálat kéne, vagy nem tudom...

2011. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mi az, hogy túl gyakran? mi számít túlzásnak?

és ez miért baj?

2011. márc. 19. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:

második vagyok - túl gyakran (egész ciklusban naponta, vagy egy nap akár többször) azért nem szerencsés babaproject esetén együtt lenni, mert idő kell a jó spermiumok termelődéséhez.

Több helyről hallottam, hogy a 10. ciklusnaptól a 20.ig 2 naponta kell együtt lenni a sikerhez! Bár mi már végigcsináltunk így egy ciklust, de mégsem...

2011. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha pé előtt mindennap szeretkeztek akkor ,nem erősödik meg a sperma ha utána kétnaponta vagytok együtt. Pé előtt jó ha 3-4 napig sokszorozódnak a katonák.
2011. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 hónap az semmi. Lehettek teljesen egészségesek is, csak nincs szerencsétek.
2011. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!