Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e úgy terhes hogy...

Lehetek e úgy terhes hogy bevettem az esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Szeretkeztem a párommal, de kiszakadt útközben a gumi! Másnap rögtön bevettem az esemény utánit! Lehetek terhes? (16 éves vagyok és nem kérek a leszóló kioktató kommentekből, épp eleget izgulok! KÖszii!!!)
2009. febr. 22. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tuti nem vagy terhes!Ne izgulj rajt,nem hiába találták fel ezeket a bogyókat!
2009. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha időben vetted be, nem.
2009. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
igen drága lehetsz ... és rendszerint az ilyen bogyó mellett megmaradt babát meg se tarthatód a magas hormontartalom miatt...egy közeli barátnőm járt így...károsodott a magzat tőle és abortusz lett a vége. a legbiztosabb hogy elmész egy rendelésre és megnézeted magad...sok kellemetlen naptol óvod meg magad... de ez nem jelenti azt hogy tuti terhes vagy...elég pici az esélye de vannak kivételek... ugy hogy doki!!!
2009. febr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Szia. Nagyon minimális esélye ugyan van, de az szinte a nullával egyenlő. Az esemény utáni tabletta az aktus után 72óráig vehető be úgy, hogy kifejtse a várt hatást. Mindent összevetve, ne aggódj, nem lesz semmi gond.

Vigyázz magadra!

2009. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, lehetsz terhes, mivel csak 85%-ban (pearl-index) hat a terhesség ellen a tabi. Az tény, hogy minél hamarabb veszed be, annál hatékonyabb...Te nem tudhatod, hogy épp a szerencsések közé tartozol-e vagy a maradék kivétel közé, a 15 %-ba. Tehát mindenképp győződj meg terhességi teszttel róla, hogy teherbe estél-e.
2009. febr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
bevetted mind a két szemet? mert egyszer volt itt egy kérdező aki azt kérdezte hogy lehet e úgy terhes h az egyiket ő vette be de a másikat a barátnőjének adta. ez komoly volt
2009. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
szerintem, ha mindent a használati utasításnak megfelelően bevettél nem nagy a valószínűség, akkor tudsz igazán megnyugodni, ha megjön, ha nem jön meg ameddig várod, akkor irány a doki. remélem aki felírta az eseményutánit adott receptet normális fogamzásgátlóra is, ha nem akkor mindenképp irass, bár én személy szerint a korodra való tekintettel az önmegtartóztatást vagy max. a gumi FEGYELMEZETT HASZNÁLATÁT javasolnám
2009. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Lehetsz, de így nem sok az esély rá.
2009. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Hát én csak gratulálni tudok...legalább tudtad mit kell tenni ha baleset történik. Ti legalább nem kíváncsiskodtok hogy milyen lehet gumi nélkül és utána pedig csak siránkoztok mint az előtted lévő kérdező.

De tényleg ha ez egy komolyabb(hosszútávú)kapcsolat akkor érdemes lenne gyógyszert kiíratnod egy nőgyógyásszal. Remélem semmi problémátok nem lesz.

2009. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bizony benne voltam abban a 15%-ban, akinek megmaradt a magzat a gondos gyógyszerbevétel ellenére, ezért azt tanácsolom, hogy keress fel egy dokit. Inkább menj el feleslegesen, minthogy valami baj legyen!
2009. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!