Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik ovu-tesztemen erősebb...

Melyik ovu-tesztemen erősebb a 2. csík? Erősebb egyáltalán valamelyiken?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 18. 20:06
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Az egyik tegnapi, a másik mai.

A ciklus.hu és a fertility.com szerint már volt peteérésem (de két különböző napra húzta be), de szerintem még nem volt. Bíztam benne, hogy ma kapok egy jóval erősebb vagy jóval gyengébb 2. csíkot, hogy kiderüljön, kinek van igaza, de szerintem csak egy picike különbség van a kettő között.

Előbb sajna nem tudtam tesztelni, mert a hosszú hétvége miatt csak tegnap ért ide a teszt.

2011. márc. 18. 20:11
 2/17 anonim ***** válasza:
Az alsón mintha lehelletnyit erősebb volna, de egyik sem pozitív.
2011. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyik sem pozitív.
2011. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Jaj, elég hülyén fogalmaztam meg a kérdést, most nézem. Szóval tudom, hogy egyik sem pozitív, csak érdekelne, hogy a 2. csík a tegnapin vagy a main az erősebb. Tehát, hogy még várhatom-e az ovulációt vagy már megvolt.

2011. márc. 18. 21:35
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát egyik sem pozitív sajnos...
2011. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tesztelj ma is és kiderül.. Ha ma erősödik akkor nem késted le az ovut.. De a kalkulátorokra ne alapozz, nem pontos egyik sem... Nekem amikorra írta mindig 4! nappal előtte volt az ovum...
2011. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a választ!

Egyébként az alsó a tegnapi a felső a tegnapelőtti. Mintha picit erősebb lenne a az alsón a 2. csík, de nem tudom. Amúgy itt a görbém is:

[link]


Majd tesztelek ma, aztán megírom, hogy mi lett (persze ha érdekel titeket).

2011. márc. 19. 10:01
 8/17 anonim ***** válasza:
Ilyen magas az alaphőd?
2011. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem, csak ebben a hónapban valami nagyon nem oké... Egyébként 36,4 körüli az alaphőm,nem tudom, hogy ebben a ciklusban miért nem esett le...a terhességi tesztek negatívak.
2011. márc. 19. 10:40
 10/17 A kérdező kommentje:

Szerintetek?

[link]


Ugyanolyan mind a három, nem? Lehet, hogy most meg a magas hőm miatt marad ki a pé-em?

2011. márc. 20. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!