Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? A barátommal...

Lehetek-e terhes? A barátommal óvszerrel védekeztünk, aztán levette és a hasamra élvezett utána láttam hogy a combomhoz ment egy pici. A menzeszem aznap mult el. Ma vagy holnap kéne megjönnie de nagyon izgulok. Légyszives minnél többen irjatok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 15:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előre szólok, hogyha késni fog, ne íjedj meg feltétlenül!!! Egyrészt, mert még csak 16 éves vagy és ilyenkor a ciklus még nagyon ingatag és minden stressz megzavarja. Másrészt meg sokan ha azon izgulnak, hogy vajon terhesek lettek e, akár akarják, akár nem, náluk is előfordul, hogy pszichésen késik a mensijük. Attól, hogy a combodra ment, szerintem tuti nem vagy terhes, mert a spermák a levegőn elpusztultak. Mégha be is jutott a hüvelyedbe, akkor sem lehetsz terhes, mert a hüvelynek lúgos a kémhatása, aminek az a funkciója, hogy megölje a bacikat, viszont a spermákat is megöli. Ha mégsem, túl hosszú az az út, hogy feljusson a kisfickó a petevezetőbe. én tudom, hogy ismerkedsz a szexel, nincs azzal baj, de te is (és szólj a barátnőidnek is)szex előtt nézz utána legalább a neten, hogy mit lehet tudni a testünkről, a szexről, hogyan lehet védekezni, hogyan lehet teherbe esni, és a legfontosabb, hogy mindig csak a terhességre gondoltok és mindig elfelejtkeztek a nemi betegségekről. Nézz meg egy dokumentumfilmet vagy ennek is nézz utána a neten. A nemi betegségek terjednek és szedik áldozataikat. Sosem tudhatod, hogy a környezetedben pl. ki AIDS-es, vagy szifilisz-es, hiszen senki sem veri nagydobra. Az életed is veszélybe sodrod, nem csak a jövődet.
2009. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez hasznos tanács volt:)
2009. febr. 22. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!