Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? A barátommal...

Lehetek-e terhes? A barátommal óvszerrel védekeztünk, aztán levette és a hasamra élvezett utána láttam hogy a combomhoz ment egy pici. A menzeszem aznap mult el. Ma vagy holnap kéne megjönnie de nagyon izgulok. Légyszives minnél többen irjatok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem ment be, akkor ne izgulj, tanulj!
2009. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hát pont emiatt izgulok,mert nem tudom h bement-e:S

De az nem számit ienkor h még egy nagyon kicsit megvolt?

2009. febr. 22. 15:11
 3/12 anonim ***** válasza:
elvileg a mensi legvége már nem védett, szóval bizonytalan időszaknak nevezi a szakirodalom, vagyis relatív könnyen teherbe lehet ekkor esni (a mensi és a peteérés között gyakrabban, mint peteérés után), de nagyon kicsi az esélye, csinál egy tesztet, ha nagyonizgulsz, már elvileg napközben is kell mutatnia, ha történt valami. drukkolok, hogy ne legyen semmi!
2009. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hát én is, mert ha nem jön meg jövőhétig az nagy baj :S

akkor már csinálok egy tesztet, 16éves vagyok. És ienkor már sehogy nem lehet megakadályozni,szülő beleegyezése nélkül? de én azt hallottam h menzi előtt és után 2 nappal nem lehetek terhes.

2009. febr. 22. 15:33
 5/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: miért nem azelőtt kérdezel, hogy csinálsz valamit! egyet jegyezz meg BÁRMIKOR teherbe lehet esni, még mensi alatt is, itt %-os esélyekről beszélünk, hogy mikor jobba , mikor rosszabbak a feltételek, "védett időszak" nincs, és ha nem védekezel, akkor minden hónapban itt fogsz kikötni. én azt javaslom tesztelj és beszélj anyukáddal, hátha tud segíteni a fogamzásgátlásban, persze kellemetlen, lehet, hogy összeszid, de jobb lesz neked is, vagy ha ez nem működik, mert nem olyan a viszony, akkor ha megúszod ezt az esetet, akkor maradj szigorúan a guminál, és használjátok fegyelmezetten, mert ennek a "használom is meg nem is" megoldásnak nincs sok értelme, és még csak nem is élvezitek a szexet!
2009. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és ha ez egy hónapja történt, akkor ha most nem jön meg ebben a pár napban, akkor ha veszek tesztet akkor az kimutatja már? mennyibe kerül egy teszt?
2009. febr. 22. 15:55
 7/12 anonim ***** válasza:
kimutatja már, pár száztól ezer felettig volt, amikor legutóbb én vettem. utolsó voltam!
2009. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
uh hát nagyon remélem hogy nem lesz semmi:S köszönöm a válaszokat
2009. febr. 22. 16:02
 9/12 A kérdező kommentje:
és még akinek van véleménye mindenképp irjon:)
2009. febr. 22. 16:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem a mai fiatalokat... Ha 16 évesen eléggé felnőttnek érzitek magatokat, hogy szeretkezzetek, akkor illene kicsit jobban tájékozódnotok, vagy biológia órán jobban odafigyelnetek, hogy hogyan is működik a testetek.

No comment.....

2009. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!