Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jelei? Csináljak...

Dia8818 kérdése:

Terhesség jelei? Csináljak újra tesztet?

Figyelt kérdés

Február 21.-én volt az utolsó menstruációm első napja.Március 8-9-én szeretkeztünk a barátommal mind kétszer belém élvezett.

Ma márc.14 van a reggeli tesztem negatív lett.

Viszont,fáj a derekam,fej fájásom van,állandó éhség érzet,és iszonyat érzékenyek a mellbimbóim és valami kis fehér apró bubocskák jöttek ki rajta,és ha kell isilnom akkor enyhe alhasi fájdalmam van és néha olyan mint amikor megjön a menszeszem.


2011. márc. 14. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
meg csak 6 napja voltatok egyutt,akkor meg csak vandorol a petesejt, ha vandorol. 12 nap alatt agyazodik be. majd utana csinalj tesztet. meg 6 napot varjal a teszttel
2011. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Néhány nap múlva ismételd meg!
2011. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A jeleid elég gyanusak, de nagyon korán teszteltél! Legkorábban 21.-én mutatja ki bolti teszt. 10-es érzékenységű is csak 18-19 körül mutatná, nagyon halványan.
2011. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyen korán még nincsenek tünetek!!!!!!
2011. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek ilyen korán tünetek! Akkor tesztelj, ha már késik, vagy azon a napon, amikorra (nem) vártad.
2011. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor biztos meg van az oka ezeknek a tüneteknek...csak hát először csak a babára gondol az ember...De azért köszi.
2011. márc. 15. 06:07
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem is február 21 az elsö ciklusnapom,akkor együtt izgulunk,nekem kicsit késöbb volt pé-m,a 18.napon.most 5 napja,és ugy mint te én is jeleket keresek,a derekam nekem is nagyon fáj,és gyakran pisilek.szerintem nagyon korán teszteltél,bár ahgoy magam ismerem én is korán fogok.de a hétvégét meg akarom várni,neked annyival több tüneted van hgoy a melled is érzékeny,drukkolik hogy sikerüljön,szerintem legalább 10-12 napot érdemes várni pé-után hgoy teszteljen az ember.addig mutathat - at.amugy szerintem még talán be sem ágyazodott,a hCg csak utánna kezd el termelödni,a teszt pedig attol lesz pozitiv.bár gonolom ezt tudod.sok sikert neked

van görbéd?

2011. márc. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De örülök,hogy van akivel együtt izgulhatok!!:)Szerintem várok mindenképp hétfőig!Ezt a mell érzékenységek nem értem,mert ciklus előtt nem szokott ilyen lenni velem...

Én is drukkolok neked és ha gondolod felvehetnénk privátba a kapcsolatot aztán élmény beszámolózhatnánk!!!:)

Ja,édes anyám folyamat nyüstöl,hogy holnap(szerdán)látogassam meg a nőgyógyászom,szerintem ez is korai lenne.Az a baj,hogy türelmetlen vagyok...

:)

2011. márc. 15. 08:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem febr. 24. volt az első ciklusnapom, és márc. 21-re nem várom. Nekem is nagyon hasonló tüneteim vannak. Még a mellbimbón megjelenő fehér kis akármik is stimmelnek.

De jó lenne, ha mindannyiunknak kiskerülne. :-)))

2011. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát neked is drukkolok!!Bízom benne,hogy mindenkinek sikerül :)
2011. márc. 15. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!