Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Októberben hagytam abba a...

Októberben hagytam abba a Regulon tablettát elvileg feb.18-án volt peteérésem voltam együtt a párommal lehet baba igy?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

ha volt peteérésed, akkor bármikor lehet, drukkolok, sajnos, a gyógyszert nem ismerem, ez valami fogamzásgátló?

ha ez az első próbálkozásotok, akkor annyit azért el kell mondanom, hogy ne várd, hogy az első összejön, persze nem kizárt, de sajna nem az az általános, csak azért írom, hogy ne legyen nagy a csalódás, ha úgy érzed minden klappol és még sem jön össze.

2009. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, fogamzásgátló. November óta próbálkozunk eddig semmi Bár lehet most sem jött össze mert tele vagyok pattikkal és ez nálam csak egy jel lehet:-( Kivárom a márciust. Köszönöm!
2009. febr. 21. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!