Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez biztos baba lehet vagy...

Ez biztos baba lehet vagy esetleg ciszta, ha baba mennyi idős terhes lehetek kb?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál( nem saját ha nem helyettesitő) a héten mert késik a mensim, és fájt a hasam, mindenféle vizsgálatot csinált és a lelet a következő lett: valamivel nagyobb uterus benne 11 mm es nyh. Látható. Nem mondott semmit csak hogy 3 hét mulva kb mennyek vissza ha nem jön meg.Tesztet még nem mertem csinálni.
2009. febr. 20. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem értem, nem csinálsz tesztet csak elmentél. A doki csak vastagodott nyálkahártyát lát, ez vagy nagyon korai terheség vagy semmi. Ezért mondta hogy 3 hét múlva mennyél vissza mert akkor már vagy szívhang is lesz vagy már többet lát. Viszont ha semmi akkor közben megjön ha nem akkor tud csak olyan gyógyszert adni ami meghozza.
2009. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben máris mennék tesztet venni! Szerintem az nyh. rövidítés a nyálkahártyát jelenti. Tuti nem várnék a köv. vizsgálatig. Véleményem szerint azért hívott vissza, mert még kilökődhet (ezért a "ha meg nem jön addig"), de 3 hét múlva már petezsák, esetleg szívhang is látható. Ha ciszta lenne, nem hiszem, hogy várna 3 hetet!
2009. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem 11mm-es a nyálkahártyád, s lehetsz terhes, csak még nem látszik mert picurka. Mikor volt meg utoljára? Attól a dátumtól számold a heteket (www.naptarak.com - terhességi naptár). Én a helyedben biztos nem bírnám, s csinálnék egy tesztet. Majd írj, hogy mi lett! Hajrá! :-)
2009. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!