Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan készüljek az inszeminác...

Hogyan készüljek az inszeminációra? Mit tudok tenni, h sikerüljön? 2 hét múlva lesz.

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tenni nem sokat tudsz,a doki úgyis mindent megtesz,hogy minden stimmeljen.(remélhetőleg)Próbáld kerülni a stresszt,és ha inszem után bármilyen "terhességi" tünetet tapasztalsz magadon,ne éld bele magad,mert úgyis a nemvártkor vagy teszeléskor derül csak ki az eredmény. Tapasztalatból mondom,nekem tegnap volt a negyedik. Bizakodok, mást nem tehetek. Sok sikert neked!
2009. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is sok sikert!
2009. febr. 20. 11:06
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. 3 hét múlva lesz. Nagyon izgatott vagyok, nem tudom mit tegyek, mit egyek és mit csináljak. Neked mivel stimulálnak és hol? Mármint melyik intézetben. :)

Mit mondott a doki mennyi az esély? Nekem azt mondta, hogy a 20-25%-ra, rájön plusz 17-20%.

Bocsi hogy ennyit kérdezek de mi az oka az inszemnek?

Eddig nem tudtam, hogy nekünk ez következik, hirtelen döntött az orvosom.

2009. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem már volt egy, és hétfőn lesz a 2. Nem sokat tudsz előtte tenni. Peteérlelő tableta és tüszőrepesztő, de ezt úgyis a dokid adja.

Előttem válaszolónak: nekem csak 10-12% esélyt mondot az orvosom a sikerre.

2009. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért mondott annyi százalékot, mert ugye egy hónapban 20-25% esélye van a megtermékenyülésre egy egészséges pár esetén. Most hogy rendbetettek nehogymár kevesebb legyen az esély ionszemmel mint amúgy. :) De szerintem függ attól is hogy miért kell inszem.
2009. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nekünk a sperma rossz minősége miatt lesz inszem, lombik volt tervezve, de javult a szám, ezért változott :) Nekünk amikor határértéken volt a spermaszám az inszemhez, akkor mondtak 10-15%-ot, de legutóbb sokkal jobb lett, így remélem, már eléri azt a bizonyos 20-25-öt :) A BMC-be járunk és FSH-LH-val kezdik a stimulálást a 3. napon (szuri).

Kérdés: hányadik napon adják a tüszőrepesztő szurit?

További jótanácsokat szívesen fogadok, és köszönöm az eddigieknek a hozzászólást!

2009. febr. 23. 13:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem a 14. napon adták a tüszőrepesztőt, és a 16. napon volt az inszem. De ez attól függ, hogy nő a tüsződ, amit UH-gal követnek.

Mennyi a minimálisan elegendő spermaszám az inszemhez?

2009. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, h 1 ml olyan spermát elő tudjanak állítani belőle, amiben 10 millió jól mozgó spermium van. Tehát praktikusan az egy alkalommal vett mintában minimum 10 milliónak kell lennie.

Köszi az infókat!

2009. febr. 24. 17:45
 9/13 A kérdező kommentje:
bocs, kimaradt: 10 milliónak (ami jól mozog) kell lennie.
2009. febr. 24. 17:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is köszönöm az infó!
2009. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!