Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pasimmal 3hónapja vagyunk...

A pasimmal 3hónapja vagyunk együtt és teherbe estem. Orvosilag is van bizonyítva, 2hónapos terhes vagyok de a párom tudtomra adta, hogy ő nem akarja a kicsit, én pedig szeretném. Mit tegyek, hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid támogatnak? Segítenek?

Mert szükséged lesz segítségre,a párod meg nem bizti ,h benne lesz.

Bátor vagy és nemes h nem akarod eltenni a kicsit.

Remélem annyira erős is vagy....

2009. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igenis várd el a fiútól, hogy támogasson. Ha megcsinálni megtudta, akkor viselje is a következményeket veled együtt. Ne hagyd, hogy csak úgy mossa kezeit. Meg kell értenie, hogy azt a gyereket ketten hoztátok össze, de nem csak a tied a felelősség és nem neki kellene vállalni az abortuszt, aminek lelki sérülések és egy esetleges meddőség a következménye. Ez egy nagyon nehéz helyzet. Remélem, hogy a fiú végülis segít majd neked és azt is remélem, hogy a szüleid is kiállnak majd melletted. Vigyázz magadra és bármi lesz, ne keseredj el! Gondolj arra, hogy minden csoda három napig tart, vagyis, hogy előbb-utóbb minden probléma megoldódik. Kitartást! Boldog babavárást!
2009. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha már igy alakult a dolog,akkor tartsd meg a babát!Én is igy jártam 3hónapja,csak én 2xannyi idős vagyok mint te,elvetettem,de nagyon megbántam.A jó kapcsolat megtartásáért döntöttem igy,de egy hapsi se ér annyit,hogy miattuk igy kelljen dönteni.Ha elhagy igy is elhagy,vagy úgy is,ha akar!Kivánom,Te jobb döntést hozz nálam!
2009. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

HA most 2 hónapos vagy, a pasiddal meg 3 hónapja vagytok együtt akkor már az első hónapban lefeküdtetek ha jól számolom. De miért ilyen korán? 1 hónap alatt még arról sem lehet mneggyőződni,hogy valóban nem csak a szexért van-e veled és ha megkapja akkor odébbáll.

Én 1,5 ÉV után feküdtem le a barátommal, és még ezt is korainak éreztem. Azóta már eltelt két év, óvszert használunk mindig. De nekem az 1 hónap kicsit kevés, tuti nem tudnék senkivel lefeküdni ennyi idő után, hiszen nem is ismered jó formán ennyi idő alatt nem lehet valakit alaposan megismerni. Nekem anélkül nem menne.. De ez én vagyok. A mai fiatalok korábban érnek?

2009. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
én őt már nagyon régen ismertem mivel a szüleink jóban vannak .. és nagyon sokszor találkoztunk evvel kifolyólag és nmagyon jóban lettünk.Majd egyre jobban megismertük egymást és így alakult a dolog...és most szeptember végén fogok szülni :) 26dikára vagyok kiírva :)a kicsi apukája elhagyott minket de azóta van új párom aki a kicsivel együtt elfogadott
2009. szept. 2. 10:03
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez mesébe illő történet. Nagyon kevesen ilyen szerencsések, mint te. Örülök, mert biztosan nagyon boldog vagy, hogy ilyen szerencsésen alakult minden.
2009. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

igen nagyon boldog vagyok :)

és köszönöm az összes kommentálónak a biztatást :)

2009. szept. 15. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!