Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem stimmel ugye? Túl vékony?

Nem stimmel ugye? Túl vékony?

Figyelt kérdés

Már kérdeztem ezzel kapcsolatban, csak már hátra került a kérdés, és nem jött rá válasz!

Szóval 19. napon a 7mm méhnyálka az nem egészen jó ugye? Ha előtte vékonyabb, akkor középidő tájékán nincs annyira vastag, hogy megtapadjon majd a baba igaz?:(


2011. márc. 8. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta, hogy peteérésnél/középidőben minimum 8-9 mm legyen, de a 10 vagy afelett már nagyon jó.

A 7 talán egy picit vékonynak tűnik, de nem vészes. 8 körül nár meg tud tapadni.

Egyél (ha eddig nem ettél) vitaminokat, méhpempőt...stb.


Sok sikert.

2011. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak azt nem értem, hogy miért nem mondta a doki,hogy nem annyira jó! Azt mondta,hogy normális!

2011. márc. 8. 12:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


No akkor leírom a történetemet:


Késett a mensim, teszteltem, pozitív. Első baba, így jó korán elmentem orvoshoz 4+4-nél. Megnézett UH-n é közölte, hogy nem lát semmit, csak 5 mm-es nyálkhártyát!!!! Elkeseredtem, de a tesztek továbbra is pozitívak voltak. Rettegtem a méhen kívüli terhességtől a méhnyálkahártya vastagsága miatt, ezért rá 1 hétre visszamentem, és akkor már látszott a petezsák, jó helyen!

Itt mindenki azt írta hogy lehetetlen....

Köszönöm szépen most is jól vagyunk :)


13+2 km

2011. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen ennyit, minden rendben lesz hidd el. Most 1-2 milliméteren kár parázni! Ha jönni akar a baba jönni fog! Csak ne stresszelj rá!
2011. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi! De azért most elkeseredtem!:)

Tényleg nem értem,hogy miért nem mondott annyit a doki legalább,hogy szedjek valamit. Azt hallottam,hogy az E vitamin jó hatással lehet rá! De tényleg azt mondta,hogy ez normális!:( Én meg örültem, mert peteérésem azt mondta,hogy volt!

2011. márc. 8. 13:48
 6/8 A kérdező kommentje:
:( ilyen akart lenni
2011. márc. 8. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jönne össze a baba most,akkor köv hónaptól kezd el szedni a Premens barátcserje kapszulát napi egyet,gyógyszertárban vény nélkül kapható.Ez is segít a méhnyálkahártya helyzetén és az egész ciklusra jó hatással van.Én szedtem és az első cserjés hónapomban pozitívat teszteltem,ahogy sokan mások is.Én csak ajánlani tudom.E mellé Elevitet szedtem napi egyet.A párom multivitamint amiben + szelén van.Remélem segítettem.Tényleg mindenki próbálja ki akinek gondja van a babásodásban.És kérlek higgyetek benne!!!!Szorítok!5+2km
2011. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most kiderült,hogy anno a barátnőmnek is vékonyabb volt picivel. Ő azt mondta,hogy E vitamint szedett 200 mg-ot és rá másfél hónapra megfogant a kisfia. Szóval most én is elkezdem szedni. Reméljük azt az egy mm-ert hamar "összetornázom"!:)

2011. márc. 8. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!