Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az erős mellfeszülés, alhasi...

Az erős mellfeszülés, alhasi görcsös fájadalom, gyakori vizelési inger jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
02.07-én kellene megjönnie, és nem tudom, hogy ezek a menszesz előtti szokásos tünetek, ugyanis máskor is volt már ehhez hasonló, kivéve a vizelési ingert.
2008. febr. 3. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
igen jelnthetik én ugyanezeket a tüneteket érzem a fogantatástól számitott második héttöl ,most már 5.hetes terhes vagyok
2008. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Szeritnem is babara utalnak ezek a tunetek.

Vard meg azt amikor meg kene jonni,es ha nem akkor csinalj tesztet,szeritnem babas vagy.

10 hetes kismama

2008. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet baba is,de lehet egy erősebb felfázás is,és nem kell feltétlenül csípnie,ha pisilsz.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!