Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Rublicky Leventénél szűlt...

Dr. Rublicky Leventénél szűlt valaki? Mennyit "kér" egy szülésért, ha magándokiként van jelen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs tarifája, és nem is az az anyagias doki, de mégis miben gondolkodjunk?

Köszönöm!


2011. márc. 4. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Már ritkán keveredek erre az oldalra, de pont most láttam meg a kérdésedet! Én 2010 januárjában szültem nála, mi nem kértük fel hivatalosan, hogy legyen jelen a szülésnél, valahogy egyértelmű volt, hogy ha beindul, úgyis szólunk, így nem kérdeztem meg konkrétan mennyit kér, de azt mondják, nem is mond konkrét összeget. A szülésznőm értesítette a nagy napon, korrekten jelen is volt, a végfázisban persze állandóan. Mi 60.000-et adtunk neki, mivel úgy tudom, a magánrendelésen kért összeg 10-szeresét szokás adni, megköszönte, ennyi, azóta is hozzá járok és ugyanolyan készséges. Rendkívül elégedett vagyok vele, a 2. babámat is nála fogom szülni:)
2011. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm a választ, én is olyan 50.000Ft körül gondolkodom...ha esetleg még olvasod, megírnád, hogy a szülésznőt kötelező voltválasztanod,vagy csak te akartad? Mert nekem eddig nincs szülésznőm, ha nem muszáj nem is akarok külön választani.

2011. ápr. 18. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:
hello, úgy tudom, hogy ha felkérik, csak szülésznővel vállalja, és 3 nevet ajánl ill. mond, akikkel dolgozni szokott: az egyik az asszisztense (Mariann), a másik Bozsa Anikó, a harmadikat sajnos nem tudom. Én az anikónál szültem, azt javaslom, hogy mindenképpen fogadj szülésznőt, sokkal többet jelentett nekem, mint a doki!!!, de hihetetlen összmunkát végeztek, le a kalappal előttük! Sok szerencsét kívánok!!! Mikor szülsz amúgy?
2011. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ! Jun. 28.-ra vagyok kiírva, eddig még nem esett szó a szülésről, ezért nem tudok ilyeneket... mondjuk mikor felkértem, hogy legyen ott a szülésnél,mondhattavolna, hogy ennek feltétele a szülésznő választás is... na mindegy, majdlegközelebb rákérdezek! és akkor fel kell hívni a szülésznőt, vagy személyesen kell megkeresni? neki mennyit illik adni?

Köszönöm a választ!

2011. ápr. 24. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
hát az már nincs is olyan messze:) A Rubliczky nem kényezteti el az embert infóval, azt már én is észrevettem, szóval kérdezni kell, bátran, magától nem nagyon mond semmit. De szakmailag a legjobb kezekben leszel!:) A szülésznővel mindenképp vedd fel hamar a kapcsolatot, először sztem telefonon érdemes, mert max. 5 kismamát vállalhatnak egy hónapban és előfordulhat, hogy már nem férsz be:( Azután majd találkoztok párszor szülés előtt is, én akkor mentem fel hozzá mindig, mikor NST-re mentem, tehát az utolsó hetekben, de előtte csak 1szer találkoztunk személyesen (Bozsa Anikóval)
2011. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szülésznőknek 20 és 40 között adnak, mi 30.000.- adtunk.
2011. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!