Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végigkíséritek az elkövetkező...

Végigkíséritek az elkövetkező 12 napomat? Szurkoljatok nekem.

Figyelt kérdés

Most annyira reménykedem hogy most sikerült, és végre nagyon jókor voltunk együtt és célba értek a kiskatonák és sikerült az a hőnáhított randi. Szerintetek?

2.5 éve várjuk a csodát, és fogy a türelmem :)


[link]


2011. márc. 1. 19:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

03-01 21:51es vagyok

várom a fejleményeket és nagyon drukkolok Neked! Én is még reménykedem, hogy sikerült!

2011. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A hőm az nagyon jó. Szokásos fájdogálásokat érzek. Enyhe petefészek fájdalom (néha-néha), medencémbe sugárzik ki valahonnan fájdalom (ez folyamatos) és ami most kezdődött este, az az enyhe mellfájdalom (főleg mellbimbóm fáj), meg azért érzem, hogy egy kicsit nagyobb.


A görbém:


[link]

2011. márc. 6. 19:08
 23/33 A kérdező kommentje:

Nálad mi a helyzet? Milyen tüneteid vannak?

Drukkolok neked!

2011. márc. 6. 19:09
 24/33 anonim ***** válasza:

szia! hasonló a tiedhez...plusz 2 napja folyamatos fáradtságérzet, tegnapelőtt majdnem átaludtam a napot :)

szóval remény az van, remélem mindkettőnknek összejött. A görbéd tényleg jó!

majd még jelentkezz!

2011. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

sziasztok!


Szerintetek hogy alakul a hőm? Tudom, ebből még sajna bármi lehet. Tudom, hogy nem szabadna túlságosan beleélnem magam, mert akkor annál nagyobb lesz a csalódás, de annyira szeretném már.


Annyi változás van tegnap óta, hogy beindult elég rendesen a mellfájásom. Tegnap még csak a mellbimbó fájt nagyon, aztán estére már az egész mellem. Ma meg már iszonyú fájdalom. Nagyon rossz.

Bár nekem ez nem igazán jel, mert nekem szokott menszi előtt is fájni igy.


[link]


Nem cikk-cakkos egy kicsit ott az a két 36,7? Bár az egyiket én nem venném figyelembe. De azért nem olyan szép, nem?


Hétvégéig ha nem jön meg, akkor nagyon boldog leszek.

És tesztelek egyet.


Te hogy vagy, akinek hasonló tüneteid vannak? Fáradságérzet megvan még?

2011. márc. 8. 17:01
 26/33 anonim ***** válasza:

Szia! én vagyok a "hasonló tünet"..

az én mellem is fáj, de nekem is szokott mensi előtt, úgyhogy ebből még nem vonok le messzemenő következtetéseket. fáradtságérzet megvan, plusz 3 napja egyfolytában pisilni járok..

én kivárom a nem várt napját és még utána jó pár napot, hátha még közben megjön. nem akarok soha többé negatív tesztet látni! úgyhogy inkább várok

2011. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Olvaslak benneteket és SZURKOLOK nektek!!!!

2011. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Gondolhatod, hogy már én is hány nega tesztet láttam. Most én sem szeretnék. De azért a 14.dpo-n már ki kell mutatnia. Ha nem, de még nem jött meg, akkor még mindig van remény.


Nagyon-nagyon-nagyon szurkolok neked. Mikor kellene nem megjönnie?


Köszönjük a drukkot. Remélem meg lesz a sok pozi energiának az eredménye.

2011. márc. 8. 19:57
 29/33 anonim ***** válasza:

vasárnap leszek a ciklus 26. napján és ha minden jól megy, akkor nem kell megjönnie.

Drukkolok én is Neked nagyon!!! Kívánom, hogy végre két csíkos légy!!!!

2011. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Hát nincs valami jó hírem.


Sajnos ma reggel már elég gyanús volt, hogy már nem fáj annyira a cicim.


És sajna a wc papíron látszott, hogy egy nagyon-nagyon picit elszíneződött a folyásom.


Egész nap rengeteget jártam pisilni, totál száraz lettem, viszont nagyon leszállt a méhszájam és nyitva is van. Fájdogál a hasam alja, úgyhogy szerintem holnap meg is fog jönni :(



Ne tudjátok meg, milyen hisztit vágtam le itthon. Rettentően éreztem magam egész nap. A munkahelyen is alig tudtam türtöztetni magam. Aztán jött az, ami mindig jönni szokott. Az élet miért ilyen igazságtalan? Nekünk miért nem adatik meg?


Sajnos nem könnyíti meg a lelki világomat, hogy bátyáméknál nyáron jön a lurkó, és anyámék is állandóan arról áradoznak. Kicsit mégjobban lenyom lelkileg. Ilyenkor mindig úgy érzem, hogy én nagyon rossz és gonosz ember vagyok.


Örülök én nekik nagyon, ráadásul keresztanyuka is leszek, de ez a pár nap olyan, hogy ilyenkor mindenkit "utálok".


Azért mindenkinek nagyon köszönöm a szurkolást és hogy olvasott, sajnos nem lett jó vége. De igazán gondolhattam volna. Annyira bíztam és azért volt ennyire rossz érzés a sikertelenség.


Kedves utolsó! Neked nagyon szorítok. Hajrá!


Kriszti


The end

2011. márc. 9. 20:55
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!