Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végigkíséritek az elkövetkező...

Végigkíséritek az elkövetkező 12 napomat? Szurkoljatok nekem.

Figyelt kérdés

Most annyira reménykedem hogy most sikerült, és végre nagyon jókor voltunk együtt és célba értek a kiskatonák és sikerült az a hőnáhított randi. Szerintetek?

2.5 éve várjuk a csodát, és fogy a türelmem :)


[link]


2011. márc. 1. 19:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ha 26.-án ismét csináltál volna egy ovu tesztet akkor valszín pozi lett volna ismét, mert látszik, hogy az első pozi teszt után nem repedt meg a tüsződ és szerintem vasárnap vagy hétfőn lehetett ovud.Nekem pl ebbe a hónapba a 12.napon, a 15.napon és a 19 napon is pozi volt, és az utsón végre meg is repedt, akkortól emelkedett a hőm és uh- is igazolta. Drukkolok.
2011. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
hajrá,drukkolok :)
2011. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Jaj, annyira aranyosak vagytok és olyan sokan. Olyan jól esik, hogy így drukkoltok nekem. Remélem jó lesz a vége.

Ma leesett a hőm 36,9-36,7-re. Hogy miért. Annyira félek tőle , hogy pé mentes hónapom lesz. Sajnos a decemberem kimaradt. De még holnap ismét felmehet. Remélem csak valami befolyásolta.


Majd írom mindig a fejleményeket.


Még egyszer köszönöm mindenkinek.


Kriszta

2011. márc. 2. 20:48
 14/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A mai nap nagyon jól állok. Hőm. 37.0


Nagyon hosszú lesz a következő 1 hét.

2011. márc. 3. 20:23
 15/33 anonim ***** válasza:
drukk-drukk!
2011. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Küldjük a pozi energiát!!!!
2011. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozok a drukkerekhez, ölemben a 19 napos kislányommal! Szép erős pozi tesztet szeretnék látni kb. 1hét múlva!!!!!!!!!!
2011. márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Igy alakul a hőm.


[link]


A ma reggelit nem igazán venném figyelembe, mert nagyon keveset aludtam az éjjel, máskor simán megvan 7-8 óra alvás, most meg alig volt 5.

Én ezt most ennek tulajdonítanám be. Legalábbis szeretném.

Bár még a vonal fölött vagyok. VAgy nagyon cikk-cakkos. Kezd veszni a reményem? Izgulok.

2011. márc. 4. 17:28
 19/33 A kérdező kommentje:

Kedves 7:49-es.


Nagyon gratulálok nektek. Igen szerencsés vagy.

2011. márc. 4. 17:29
 20/33 anonim ***** válasza:

03.01. 20:28-as vagyok

Köszönöm szépen hogy drukkoltál, szorítottál nekem, de sajnos megjött, pedig nagyon nem vártam. :-( Mindenesetre minden nap "Rád nézek" izgatottan várva a fejleményeket. Még mindig nagyon szorítok Neked és mindenkinek, aki itt van, aki pedig már picurkával annak nagyon sok boldogságot! :-)

Cs.

2011. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!