Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől görcsölhet a hasam?...

Mitől görcsölhet a hasam? Február 6. án jött meg a menzeszem,4 napig tartott! Eltelt pár nap és azóta érzem hogy hol az egyik oldalon hol a másikon fáj a hasam! Az elevitet egy hete szedem, lehet hogy attól?

Figyelt kérdés

Nem nagyon fáj, csak erősen kellemetlen érzés! és nem is mindig: van hogy este van hogy csak reggel,de általában napközben fájdogál!Közel egy éve próbálkozunk a babával, de eddig eredménytelenül!

Van hőgörbém is ha az valakinek segitene a tanácsadásban akkor szivesen megmutatom...


2009. febr. 17. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem lehet, hogy ovulációra készül a petefészked, de attól is lehet, hogy az elevit bekavar az emésztésedbe, nem vettél valami mást is észre ezzel kapcsolatban?

ha meg nem erős a tünet, akkor lehet, hogy csak valami átmeneti dolog, nem kell különösebben aggódni szerintem.

2009. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem máskor nem szokott ilyen lenni, vagy ha van akkor 1-2 napig tart csak, de azt nem is nevezném hasfájásnak vagy görcsnek!

most ez azért aggaszt egy kicsit mert már 1 hete, vagyis mensi vége óta fent áll a dolog....

2009. febr. 17. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a februári mensid nem olyan volt mint szokott, rövidebb, kevesebb, stb. akkor lehet hogy nem ártana csinálnod egy tesztet! Én is majdnem így jártam, habár nekem nem volt rendes menzim, csak barnázgatás, néhány csepp vér, és sajnos kiderült, hogy méhenkívüli terhes vagyok. A teszt nagyon pozitív volt! Tehát jobb félni mint megíjedni! Remélem nálad minden rendben!
2009. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha volt menszeszed, akkor nem baba, inkább kólehet egy felfázás, nődokival kéne beszélni, nem árt egy UH és ha mégis babó, akkor az is rögtön látszik!
2009. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segitséget!

holnap megyek is dokihoz! remélem nem lesz semmi gond, csak izgulok!

2009. febr. 17. 13:12
 6/8 anonim ***** válasza:
én az elsö válaszoloval értek egyett... nekem is mindig szurkál hol egyik hol másik oldalt a hasam, (vagyis inkább a petefészkeim) és ez nálam mindig a peteéréssel van összefüggésben... szoval lehet hogy most van itt a ti idötök... amugy nekem is pont feb 6.-án volt az utolso menszim, és tegnap ota szurkálnak a petefészkeim, ugyhogy mi szorgosan ügyködünk,és remélem hogy ho végén nem jön meg :)
2009. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! én is remélem hogy úgy lesz! :)
2009. febr. 18. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:

szia, na hogy alakult nalatok? nekem nem jott meg, es van 4 pozitiv terhessegi tesztem :) nagyon boldog vagyok...

remelem, neked sem jott meg, es ti is babat vartok... mindenesetre szoritok :)

2009. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!