Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több, mint egy év után hogy...

Több, mint egy év után hogy lehet visszamenni a BMC-be, szükséges valamilyen kivizsgálás?

Figyelt kérdés

Több sikertelen inszemináció után, több, mint 1 év elteltével, szeretnénk visszamenni a BMC-be.

A kérdésem az lenne, hogy mehetünk ugyanúgy a 2. vagy 3. napon, a ciklusom kezdetén, vagy érdemes lenne előbb bemenni és megkérdezni, mi a teendő ennyi idő után?

Elvileg addigra meglesz a nőgyógyászomtól a rákszűrés eredménye, azt vinném magammal, de ezenfelül kéne még pár vérvétel (hormonvizsgálat), uh, stb ?

Sajnos telefonon egyelőre nem tudom elérni őket, ezért érdeklődnék itt.

Ha esetleg van valaki, aki a BMC-be jár(t) és van ilyen tapasztalata, kérem írja le nekem. Nagyon köszönöm, előre is.


2011. febr. 28. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, egy évesnél nem lehetnek régebbiek a leletek. Úgyhogy gondolom lesz a párodnak újabb spermavizsgálat, mindkettőtöknél aids, hepatitis szűrés, általános vérkép. Neked hormon, uh, clamidia, citológia (ezt viszed, úgyhogy ez nem lesz). Szerintem vigyél magaddal friss hormont is, akkor nem veszik el egy hónap erre. Azt nem tudom, hogy kérnek-e újra átjárhatóságit, mert mi lombikozunk majd megint és nekünk is lejár addigra az egy év, de nálunk ez ugye nem lesz érdekes. Nem tudom, mikor szoktad hívni őket, nekem fél 8-8 körül általában szerencsém volt és felvették.
2011. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget!

(Máskor akkor megpróbálom korán hívni őket, eddig mindig csak délkörül és utána próbálkoztam.)

2011. febr. 28. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sikerült felhívni a BMC-t? Mit mondtak?
2011. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!