Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utáni menses 6 hét...

Missed ab utáni menses 6 hét után sem jelentkezik, mit tegyek_?

Figyelt kérdés

Januárban volt missed ab műtétem ,magzatelhalás miatt.A műtéttöl számitott 6 hét pénteken letelt,az orvosom azt mondta várjuk meg a következöt mensit ha addig sem jön meg kezel.Szerintetek igy normális?

Azt is mondta ,hogy 6 hét után bármikor próbálkozhatunk az ujjabb babával,és mi bele is szeretnénk vágni!Szerintetek?


2011. febr. 28. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyan így voltam, amikor visszamentem, hogy nem jön meg akkor adott valamilyen gyógyszerreceptet(nem emlékszem a nevére)hogyha egy hét után nem jön meg akkor váltsam ki, majd attól megjön. De nekem megjött magától, és utána mi is elkezdtünk újra próbálkozni, mert nekem azt mondta a doki, hogy ezek az elhalt terhességek felkészítik a méhet a következőre, meg ilyenkor még emlékszik a szervezet az előző terhességre és könnyebb teherbe esni(bár mi ekkor már egy éve próbálkoztunk, mire terhes lettem, csak sajnos elhalt). Én akkor úgy éreztem, hogy talán nekem már soha nem is lesz gyerekem.

A missed ab után 3 hónapra terhes lettem és egy teljesen egészséges lányunk született 13 hónapja.

Váratott magára két évet, de mindennél többet ér, hogy nem adtuk fel.

Kitartás és sok erőt kívánok neked.

2011. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 hónap+11 napra jött meg.
2011. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Grófházy ***** válasza:
nekem 8 hétre jött meg
2011. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!