Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki 5-én nem várja?...

Van olyan aki 5-én nem várja? Van valami tünetetek? Nekem fájnak a melleim és tegnap óta szúrkál a hasam, és elég puffadt is. Ti mikor tesztelnétek?

Figyelt kérdés
Előző terhességemnél az első tünet a mellfájdalom volt. Remélem most is ezt jelzi!!
2011. febr. 28. 08:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én 6-ra nem vártam, erre ma megjött :( Nagyon meglepődtem az már igaz, főleg, hogy az iszonyat görcsök elmaradtak. Az állaga pedig, bocsi ha undi leszek, pirosas barnás nyúlós átlátszó nyákkal. Mennyiség is mintha kevesebb lenne, de akkor is megjött :((
2011. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok, tesztelt valaki?
2011. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én max.kedden tesztelnék ha addig nem jon. 7.-én kellene bár úgy érzem mostmár tutira elobb jon már nagyon fáj a derekam a melleim meg inkább nem is mondom ! Este le kellett vennem a melltartót olyan érzékenyek ! A hasam is feszul és végul mi lesz ? Megjon ! De ha akar inkább jojjon minél elobb mert hétfoig ez elviselhetetlen lesz.
2011. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem azért még ilyen nem volt, hogy egy kerek hétig ilyen tüneteim legyenek, de majd holnap kiderül. A bizonytalanságnál nincs rosszabb! És ha nem sikerül akkor rögtön megpróbálom úgy felfogni, hogy majd legközelebb...
2011. márc. 4. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!